Doorgaan naar hoofdcontent

Halloween – Allerheiligen – Allerzielen: vieringen in Spanje

Halloween – Allerheiligen – Allerzielen: vieringen in Spanje
Terwijl de Amerikaanse versie van Halloween over de hele wereld steeds populairder wordt, heersen in Spanje nog steeds enkele tradities. Hoe vieren de Spanjaarden de heilige avond? En is er een versie van de Día de los Muertos?


Nederlandse Vereniging @nederlandseverenigingsheffield
A few photos from spooky pub and Praten this week. Happy Halloween all!


Tweede aardbeving met kracht 5 in één weekend op La Palma
Voor de tweede keer binnen een weekend is er een aardbeving van kracht 5 op de Schaal van Richter geregistreerd op het eiland la Palma. Twee zware bevingen op de 42ste dag van de vulkaanuitbarsting die op 19 september begon.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.