Doorgaan naar hoofdcontent

Hoe duurzaam is Barneveld?

de Duurzame Wereld
Hoe duurzaam is Barneveld?
Hoe duurzaam is Barneveld? Lees het op de nieuwe website Driekwart ouders wil dat kinderen op school veel leren over natuur Driekwart van de ouders van basisschoolleerlingen vindt het belangrijk dat hun kinderen op school veel leren over de natuur. Ook zouden zij graag zien dat leerlingen meer buiten les krijgen omdat
Lees verder

ISDE: in oktober 1 miljoen euro subsidie aangevraagd voor zonnepanelen
ISDE: in oktober 1 miljoen euro subsidie aangevraagd voor zonnepanelen In de maand oktober is via de Investeringssubsidie duurzame energie en energiebesparing (ISDE) 1 miljoen euro subsidie aangevraagd voor zonnepanelen en 100.000 euro voor windmolens. Dat meldt RVO.       Nieuw Realisatiefonds gaat 1.000
Lees verder

Alleen samen krijgen we duurzame schoolgebouwen voor elkaar
Alleen samen krijgen we duurzame schoolgebouwen voor elkaar Het onderwijsveld wacht de komende jaren een enorme uitdaging. Duizenden schoolgebouwen moeten vanwege het Klimaatakkoord verduurzaamd worden, maar hoe concretiseren gemeenten en schoolbesturen deze opgave? En wat kan geleerd worden van de opgedane leerervaringen elders? Deze vragen
Lees verder

IMVO: Wessanen verbetert impact van de keten
IMVO: Wessanen verbetert impact van de keten The post IMVO: Wessanen verbetert impact van de keten appeared first on MVO Nederland. Inwoners van Delft weten er alles van! De contouren van de transitievisie warmte van de gemeente Delft werden al enkele jaren geleden getekend. Inwoners, bedrijven en partijen in de stad
Lees verder

RIVM-rapport Onderzoeksprogramma Laagfrequent geluid
RIVM-rapport Onderzoeksprogramma Laagfrequent geluid       Certificaten en de betaling De afgelopen weken is er ruim 90% van het toegezegde bedrag (ruim €750.000,-) van de participanten overgeboekt op de rekening van de coöperatie. Fantastisch! De communicatie verloopt via de e-mail van de dorpsmolen en
Lees verder

IMVO: Living Wage Plus voor vrouwelijke sieradenmakers in Nepal
IMVO: Living Wage Plus voor vrouwelijke sieradenmakers in Nepal The post IMVO: Living Wage Plus voor vrouwelijke sieradenmakers in Nepal appeared first on MVO Nederland. Netbeheerders: 'Afbouw salderingsregeling zonnepanelen niet genoeg, geef thuisbatterij 30 procent subsidie' De Nederlandse netbeheerders en Energy
Lees verder

Inwoners van Delft weten er alles van!
Inwoners van Delft weten er alles van! De contouren van de transitievisie warmte van de gemeente Delft werden al enkele jaren geleden getekend. Inwoners, bedrijven en partijen in de stad werkten namelijk vanaf 2018 mee aan wat ten slotte het Warmteplan Delft 2021 is geworden. Arjen Rijsdijk, adviseur energietransitie, is er trots...
Lees verder

SodaStream verbindt zich aan 'Reducing Carbon Footprint Label'
SodaStream verbindt zich aan 'Reducing Carbon Footprint Label' SodaStream International maakt bekend dat het voortaan haar ecologische footprint, gecertificeerd door Carbon Trust, zal delen met de consument. Zowel bij het bekende Spirit bruiswatertoestel als bij de nieuwe generatie SodaStream-modellen is het merk transparant over de impact op het
Lees verder

Groen en Gemak onder één dak: hoe ontzorg je bewoners bij het nemen van duurzame beslissingen in en om het huis?
Groen en Gemak onder één dak: hoe ontzorg je bewoners bij het nemen van duurzame beslissingen in en om het huis? 17 november 2021 - Laatst aangepast op: 17 november 2021 Auteur(s): Vries, G. de Kooger, R. 1600 woningen in duurzaam Lincolnpark Gepubliceerd op: 17 nov 2021 Beantwoording
Lees verder