Doorgaan naar hoofdcontent

IMVO bij zakendoen in China: deel 2

IMVO bij zakendoen in China: deel 2


Rapport d'étude de marché: Lac Tanganyika
Deze Franse marktstudie brengt de kansen voor maritieme handel op het Tanganyikameer in kaart, met een specifieke focus op Oost-Congo. Het gaat om de provincie Tanganyika, het zuidoostelijke deel van ... Lees meer


Kabinet komt met uitbreiding steun na nieuwe coronamaatregelen
Er komt financiële steun voor bedrijven die worden geraakt door de nieuwe coronamaatregelen die sinds afgelopen zaterdag 13 november gelden. Het kabinet vervangt de eerder aangekondigde regeling Vaste Lasten Nachtsluiting horeca (VLN) door de Tegemoetkoming Vaste Lasten (TVL). Het doel is getroffen...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.