Doorgaan naar hoofdcontent

IMVO: een leefbaar inkomen voor kokosboeren in Sri Lanka

de Duurzame Wereld
IMVO: een leefbaar inkomen voor kokosboeren in Sri Lanka
IMVO: een leefbaar inkomen voor kokosboeren in Sri Lanka ... Liander gunt levering 3.300 transformatorhuisjes aan Alfen en Alberts & Kluft De bedrijven Alfen en Alberts & Kluft hebben een omvangrijke aanbesteding van Liander gegund gekregen. Het gaat om een contract om de komende 4 jaar transformatorhuisjes te leveren
Lees verder

De oneindige mogelijkheden van de suikerbiet
De oneindige mogelijkheden van de suikerbiet Advertorial: Panasonic levert totaaloplossing voor verwarming en koeling Panasonic leverde een totaaloplossing voor zowel de verwarming als de koeling van een luxe gerenoveerde woning in Voorthuizen. In dit artikel ontdek je hoe de verduurzaming tot stand kwam en welke
Lees verder

Alfen en Alberts & Kluft gaan 3.300 transformatorhuisjes bouwen voor Liander
Alfen en Alberts & Kluft gaan 3.300 transformatorhuisjes bouwen voor Liander Alfen en Alberts & Kluft hebben een aanbesteding van netbeheerder Liander gewonnen voor de bouw van transformatorhuisjes. De order met een waarde van 60 miljoen euro wordt de komende 3 jaar uitgevoerd. Woonwijk op Vlieland van het aardgas af met
Lees verder

België heeft op daken nog ruimte voor 99,6 gigawattpiek zonnepanelen
België heeft op daken nog ruimte voor 99,6 gigawattpiek zonnepanelen België heeft de potentie om naast het huidige opgestelde vermogen nog eens 99,6 gigawattpiek aan zonnepanelen op commerciële, industriële en residentiële daken te plaatsen. Dat melden EnergyVille en VITO. Nederlandse startup LionVolt haalt 4 miljoen op
Lees verder

Black Friday wordt GREEN Friday!
Black Friday wordt GREEN Friday! Op Green Friday maken de kringloopbranche en honderd andere merken een vuist tegen overconsumptie en de koopgekte in onze maatschappij. Ieder jaar worden consumenten op deze traditioneel Black Friday verleid met allerlei kortingen die leiden tot onnodig koopgedrag. Dit concept is achterhaald en de...
Lees verder

De Energieke Burger in B. Magazine
De Energieke Burger in B. Magazine "We zijn geen klimaatdominees", zegt voorzitter van De Energieke Burger deze maand in 'B. magazine', dat ook deze november weer gratis huis aan huis is verspreid in Bloemendaal. In een interview vertelt hij dat voor de meeste mensen niet in de eerste plaats het klimaat reden... Verzamelbrief
Lees verder

Wijziging wet Markt en Overheid beschermt ondernemers tegen oneerlijke concurrentie
Wijziging wet Markt en Overheid beschermt ondernemers tegen oneerlijke concurrentie Gemeenten verhuren en exploiteren sportcomplexen soms zelf of bieden tegen betaling ligplaatsen aan in een jachthaven. Overheden mogen dit soort diensten of producten vanwege het algemeen belang onder andere aanbieden onder de kostprijs. Door een wijziging in
Lees verder

Mercedes onthult elektrische auto die 1000 km kan rijden op één batterij
Mercedes onthult elektrische auto die 1000 km kan rijden op één batterij Een elektrische auto met een actieradius van 1000 kilometer, dat klinkt te mooi om waar te zijn. Maar volgens Mercedes Benz is het mogelijk. Samen met de monteurs van de auto's van Formule 1 coureurs Lewis Hamilton en Valtteri Bottas schaafde het net zo lang aan het ontwerp tot
Lees verder

Kabinet breidt coronasteun voor ondernemers uit
Kabinet breidt coronasteun voor ondernemers uit Om het aantal contacten tot een minimum te beperken en daarmee de verspreiding van het coronavirus een halt toe te roepen, worden de coronamaatregelen verder aangescherpt. Het kabinet ziet dat dit grote gevolgen heeft voor ondernemers en werkenden en breidt daarom het steunpakket fors uit. Zo keert...
Lees verder