Doorgaan naar hoofdcontent

iwell plaatst 14 megawattuur batterijen bij elektriciteitscentrale Lage weide van Eneco

de Duurzame Wereld
iwell plaatst 14 megawattuur batterijen bij elektriciteitscentrale Lage weide van Eneco
iwell plaatst 14 megawattuur batterijen bij elektriciteitscentrale Lage weide van Eneco iwell gaat 14 megawattuur aan batterijen plaatsen bij de Eneco elektriciteitscentrale Lage weide. De iwell Mega Cubes die geplaatst worden hebben een vermogen van 7 megawatt. Start-up in batterijen LionVolt haalt 4 miljoen euro
Lees verder

Energiefabriek Kempenbaan gestaag vooruit
Energiefabriek Kempenbaan gestaag vooruit       Van de voorzitter       Moratorium voor WIND op LAND       Eenvoudig van gas los met hoge temperatuur warmtepomp Vattenfall en Feenstra zetten de stap naar productie van een gezamenlijk
Lees verder

iwell plaatst 14 megawattuur batterijen bij elektriciteitscentrale Lage weide van Eneco
iwell plaatst 14 megawattuur batterijen bij elektriciteitscentrale Lage weide van Eneco iwell gaat 14 megawattuur aan batterijen plaatsen bij de Eneco elektriciteitscentrale Lage weide. De iwell Mega Cubes die geplaatst worden hebben een vermogen van 7 megawatt.       Groningen Airport Eelde gaat parkeerterrein
Lees verder

Brightsite, Brightlands Chemelot Campus en Universiteit Maastricht bieden de chemische industrie een duurzame toekoms...
Brightsite, Brightlands Chemelot Campus en Universiteit Maastricht bieden de chemische industrie een duurzame toekomst met de installatie van een plasmalab Gisteren, 18 november, is het Brightsite Plasmalab op Brightlands Chemelot Campus geopend. In dit lab werken onderzoekers van Universiteit Maastricht en haar Brightsite partners samen om de
Lees verder

Smart Village Lab geopend: proeftuin voor duurzaam wonen met zonnepanelen en buurtbatterijen
Smart Village Lab geopend: proeftuin voor duurzaam wonen met zonnepanelen en buurtbatterijen Vlaams minister van Economie en Innovatie Hilde Crevits heeft het Smart Village Lab geopend. In de proeftuin vindt onderzoek plaats naar hoe wonen in de toekomst slim, duurzaam en energie-efficiƫnt kan worden. INDU-ZERO laat zien
Lees verder

Gedeputeerde Staten Flevoland willen nieuwe tranche voor 500 hectare zonneparken openstellen
Gedeputeerde Staten Flevoland willen nieuwe tranche voor 500 hectare zonneparken openstellen De Gedeputeerde Staten van de provincie Flevoland vragen de Provinciale Staten om begin december in te stemmen met het voorbereiden van de openstelling van de tweede tranche van 500 hectare zonneparken.       Evaluatie
Lees verder

Evaluatie Antea: gemeenten Flevoland willen meer dan 1.000 hectare zonneparken
Evaluatie Antea: gemeenten Flevoland willen meer dan 1.000 hectare zonneparken De Structuurvisie Zon van de provincie Flevoland tot op heden een succesvol instrument is gebleken. Bij gemeenten is er geen behoefte aan een wijziging van het beleid. Dat stelt Antea in een evaluatierapport. HoCoSto en Deltae Innovation
Lees verder

Virtual Gateway NL – Clean Hydrogen
Virtual Gateway NL – Clean Hydrogen Virtual Gateway NL is een platform waar Nederlandse bedrijven en overheidsinstanties hun oplossingen voor wereldwijde problemen kunnen presenteren, zonder daarvoor de wereld over hoeven te reizen. Zo ook voor waterstof! De Virtual Gateway NL kan doorlopen worden via een browser op een computer,...
Lees verder

Eerste deel Orakelplein in Molenvliet wordt opgeknapt en vergroend
Eerste deel Orakelplein in Molenvliet wordt opgeknapt en vergroend Vanaf week 46 wordt er op het Orakelplein hard gewerkt om het deel rondom het water van 'de Molenvliet' tussen het Kruidvat en de bloemist Pels op te knappen en te vergroenen. Dit is de eerste fase van het plan om het Orakelplein op te knappen. Het initiatief voor het...
Lees verder