Doorgaan naar hoofdcontent

Kifid over handelwijze bank bij mederekeninghouder en overlijden

Kifid over handelwijze bank bij mederekeninghouder en overlijden
Uitspraak 2021-0944 (Bindend)   16 november 2021 Tegen: ING Bank N.V. De vader van de consument is in 2019 overleden, hij hield twee en-/of-rekeningen aan bij de bank. De dochter van een van de mederekeninghouders heeft het overlijden van de vader van de consument bij de bank gemeld. Na het...


6 goede redenen voor wintersport in Dalarna (Zweden)


Inontvangstneming fotoboek Stichting Haags Verhaal
Nationaal. Datum: 24 november 2021. Locatie: Museum Beeld en Geluid, Den Haag. Koningin Máxima neemt het eerste exemplaar van het fotoboek van Stichting Haags Verhaal in ontvangst. Het fotoboek bevat 136 groepsfoto's van Haagse gemeenschappen. Haags Verhaal zet zich hiermee in voor betere sociale...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.