Doorgaan naar hoofdcontent

Loop met ons mee tijdens de klimaatmars

de Duurzame Wereld
Loop met ons mee tijdens de klimaatmars
Loop met ons mee tijdens de klimaatmars JinkoSolar investeert met Tongwei in fabriek voor productie 100.000 ton polysilicium Jinko Solar investeert ruim 60 miljoen euro in een nieuwe fabriek voor de productie van silicium. Het bedrijf verricht de investering in samenwerking met een andere Chinese fabrikant: Tongwei.
Lees verder

Agenda ALV De Windvogel 20 november 2021
Agenda ALV De Windvogel 20 november 2021 Datum            : zaterdag, 20 november 2021, 11:00 uur Plaats             : achter uw eigen PC, laptop, tablet of smartphone Meld je hier aan voor de komende ALV. De stukken voor de...       Hilversum bespaart: Energy Challenge, workshop en 70 euro cadeau Dit najaar
Lees verder

Agenda ALV De Windvogel 20 november 2021
Agenda ALV De Windvogel 20 november 2021 Datum            : zaterdag, 20 november 2021, 11:00 uur Plaats             : achter uw eigen PC, laptop, tablet of smartphone Meld je hier aan voor de komende ALV. De stukken voor de... Hilversum bespaart: Energy Challenge, workshop en 70 euro cadeau Dit najaar is de grote
Lees verder

KEV toont vooruitgang, maar klimaatdoelen zijn nog niet in zicht
KEV toont vooruitgang, maar klimaatdoelen zijn nog niet in zicht De conclusie van de Klimaat- en Energieverkenning 2021 is helder: Nederland boekt vooruitgang vergeleken met vorig jaar, maar de klimaatdoelen zijn nog niet in zicht. De broeikasgasuitstoot in Nederland daalt naar verwachting met 38% tot 48% in 2030 ten opzichte Het bericht KEV toont
Lees verder

Aanbieding RIVM rapport over TGG
Aanbieding RIVM rapport over TGG       IndustriĆ«le bedrijven kunnen tot 30% besparen op elektriciteitsrekening Naast eigen kostenbesparing tegelijk ook lagere maatschappelijke kosten voor elektriciteitsnet Naast eigen kostenbesparing tegelijk ook lagere maatschappelijke kosten voor elektriciteitsnet Voor…
Lees verder

Duurzame inwoner Jenny Stam
Duurzame inwoner Jenny Stam Onkruid bestaat niet als je het aan Jenny Stam uit Schagen vraagt. Al zo lang ze zich kan herinneren plukt ze bloemen, bladen en takjes die ze tegen komt. 'Er is zoveel in de natuur wat je kunt gebruiken in de keuken of als pleister of muggenspray. Leg eens een madeliefje op je salade. Smaakvol,...
Lees verder

Vlaanderen: komend jaar 25,2 miljoen euro subsidie voor zonnepanelen bij bedrijven
Vlaanderen: komend jaar 25,2 miljoen euro subsidie voor zonnepanelen bij bedrijven Vlaanderen stelt ook komend kalenderjaar subsidie beschikbaar voor de uitrol van zonnepanelen bij bedrijven. In totaal is 25,2 miljoen euro aan premies beschikbaar verdeeld over minimaal 3 calls groene stroom.       Voorlopige
Lees verder

UK government and IEA spearhead largest ever global initiative to make products more energy efficient
UK government and IEA spearhead largest ever global initiative to make products more energy efficient Regio Oost blijft investeren in een duurzame zoetwatervoorziening Tijdens een symposium op 4 november 2021 ondertekende wethouder Hans van der Sleen namens de gemeente Voorst, samen met 66 andere regionale partners in
Lees verder

Oproep aan kabinet om besluitvorming energietransitie radicaal te versnellen
Oproep aan kabinet om besluitvorming energietransitie radicaal te versnellen De bouw van Shell-zonnepark Sas van Gent-Zuid in Terneuzen nadert zijn voltooiing. Op de voormalige vloeivelden van de vroegere suikerfabriek staan nu 55.000 zonnepanelen. Koning Willem-Alexander opent eerste Nederlandse bio-LNG-installatie
Lees verder