Doorgaan naar hoofdcontent

Marker Wadden wint Dutch Design Award

de Duurzame Wereld
Marker Wadden wint Dutch Design Award
Marker Wadden wint Dutch Design Award Ontwerpbureau Vista, architectenbureau Ziegler|Branderhorst en stedenbouwkundigen Palmbout/Frits Palmboom wonnen de prijsvraag waarin jaarlijks de beste Nederlandse ontwerpers en hun meest indrukwekkende en baanbrekende projecten worden bekroond. Zij maakten hun ontwerpen voor Marker Wadden in...
Lees verder

Klimaattop COP26 van start: 'Waar Parijs beloofde, moet Glasgow leveren'
Klimaattop COP26 van start: 'Waar Parijs beloofde, moet Glasgow leveren' 'Zorg ervoor dat waar Parijs beloofde, Glasgow levert.' Met die worden heeft de Britse politicus Alok Sharma de VN-klimaattop COP26 afgetrapt. Sharma is namens de regering Johnson voorzitter van de top. Solar Team Twente wint Solar Challenge Morocco,
Lees verder

De Klimaatconferentie van Glasgow is begonnen Brancheverenigingen: 'KEV maakt noodzaak aanvullende maatregelen duid...
De Klimaatconferentie van Glasgow is begonnen Brancheverenigingen: 'KEV maakt noodzaak aanvullende maatregelen duidelijk' Klimaa... Realisatie Stad Aardgasvrij stap dichterbij Inwoners van Stad aan 't Haringvliet onderzoeken of zij de overstap kunnen maken van aardgas naar groene waterstof. Maar liefst negen
Lees verder

Nieuwe vooraankondigingen en uitkomsten voor congestiemanagementonderzoeken voor congestiegebieden in Amsterdam, Frie...
Nieuwe vooraankondigingen en uitkomsten voor congestiemanagementonderzoeken voor congestiegebieden in Amsterdam, Friesland, Geld... Liander heeft op 28 oktober nieuwe vooraankondigingen en uitkomsten voor congestiemanagementonderzoeken gepubliceerd voor congestiegebieden in Amsterdam, Friesland, Gelderland en…
Lees verder

Portaal GOPACS voor congestiemanagement
Portaal GOPACS voor congestiemanagement Grootverbruik klanten met een flexibel vermogen kunnen vanaf nu met het platform GOPACS bijdragen aan het oplossen of voorkomen van congestie in het elektriciteitsnet bij andere regionale netbeheerders of bij Tennet. Cursus 'Biomassa-certificering Better Biomass' Op 27 januari
Lees verder

The Green Table introduceert plantaardige en duurzame, kant-en-klaar maaltijden die buiten de koeling houdbaar blijven
The Green Table introduceert plantaardige en duurzame, kant-en-klaar maaltijden die buiten de koeling houdbaar blijven De algemene tendens in het Westen is dat er milieubewuster, meer verantwoord en gezonder gegeten wordt. Voedselproducent Peter-Paul Biermans van The Green Table speelt hierop in door kant-en-klaar maaltijden te ontwikkelen
Lees verder

Omdat ik verantwoord wil ondernemen
Omdat ik verantwoord wil ondernemen Jongste Klimaatburgemeester trapt Nationale Klimaatweek af Om de start van de Nationale Klimaatweek te markeren heeft de jongste Klimaatburgemeester van het land, de 8-jarige Valerie van Aalst uit Renkum (Gelderland), de officiƫle Nationale Klimaatweekvlag aan de Hofvijver in Den Haag
Lees verder

CO₂-monitor geeft actueel inzicht in 'groen' energieverbruik
CO₂-monitor geeft actueel inzicht in 'groen' energieverbruik Een nieuwe monitor geeft actueel inzicht hoe groen de energiemix in Nederland op een bepaald moment is. Hierbij wordt behalve naar de energieopwek uit verschillende bronnen ook naar de CO₂-uitstoot…       Voorhangprocedure Tijdelijke subsidieregeling
Lees verder

Kamerbrief over sluiten Toegangspoort en proces tweede ronde Nationaal Groeifonds
Kamerbrief over sluiten Toegangspoort en proces tweede ronde Nationaal Groeifonds Ministers Blok EZK) en Hoekstra (Financiƫn) informeren de Tweede Kamer over het proces van de tweede investeringsronde van het Nationaal Groeifonds (NGF) en het sluiten van de Toegangspoort van het Nationaal Groeifonds. Zij sturen een overzicht van de ingediende
Lees verder