Doorgaan naar hoofdcontent

Marktupdate week 46: Week-op-week stabiel, maar op dagbasis zeer volatiel

de Duurzame Wereld
Marktupdate week 46: Week-op-week stabiel, maar op dagbasis zeer volatiel
Marktupdate week 46: Week-op-week stabiel, maar op dagbasis zeer volatiel De energiemarkt verandert continu, daarom praten wij je bij en blikken wij alvast vooruit op volgende week. Terugblik op de afgelopen week Gas eurcent/m3 03 nov 10 nov Elektra in… Lees verder op Marktupdate week 46: Week-op-week stabiel, maar op dagbasis zeer volatiel
Lees verder

Juridische ondersteuning gevraagd
Juridische ondersteuning gevraagd GP Groot kiest met ruim 40 Volvo-trucks voor goed zichtveld GP Groot heeft onlangs een order getekend voor de levering van ruim 40 Volvo-trucks. De trucks worden ingezet voor de inzameling van bedrijfsafval. Het goede zichtveld en de lage instap […] Geslaagde
Lees verder

Beter plastic recyclen met magneten en roze vloeistof
Beter plastic recyclen met magneten en roze vloeistof De TU Eindhoven verbeterde de plastic recycling dankzij onderzoek van een promovendus. Je kunt plastic scheiden met magneetvelden, maar hoe dat tot nu toe werkte was niet helemaal duidelijk. Nu er meer bekend is wordt het scheiden van plastic gemakkelijker. Per direct
Lees verder

EAGE 2021 SCAN presentaties beschikbaar
EAGE 2021 SCAN presentaties beschikbaar Tijdens de EAGE 2021 conferentie in Amsterdam werden dit jaar in totaal drie presentaties gegeven over het SCAN-programma, de verzamelde data en de boringen. U kunt deze presentaties nu downloaden op de SCAN resultaten pagina. Let op, de presentaties zijn alle drie Engelstalig. Op zondag 17 oktober...
Lees verder

Geslaagde inloopbijeenkomst Zonnepark Teersche Sluispolder
Geslaagde inloopbijeenkomst Zonnepark Teersche Sluispolder       EAGE 2021 SCAN presentaties beschikbaar Tijdens de EAGE 2021 conferentie in Amsterdam werden dit jaar in totaal drie presentaties gegeven over het SCAN-programma, de verzamelde data en de boringen. U kunt deze presentaties nu downloaden op de
Lees verder

FEA organiseert op 29 november een Kenniscafé met StartBlock en Geohita
FEA organiseert op 29 november een Kenniscafé met StartBlock en Geohita Het bericht FEA organiseert op 29 november een Kenniscafé met StartBlock en Geohita verscheen eerst op Flevolandse Energieagenda. COEN Enquête resultaten vierde kwartaal 2021 Vacature energiecoach Energiecoach Voor 28 tot
Lees verder

Voorbarige berichtgeving over subsidie warmtepomp 2022
Voorbarige berichtgeving over subsidie warmtepomp 2022 Van Transitievisie Warmte naar Uitvoeringsplan Nu bijna alle Nederlandse gemeenten de Transitievisie Warmte aan hun gemeenteraad hebben voorgelegd, is de volgende vraag: hoe nu verder? Dat kwam uitgebreid aan bod in het online event Warmtetransitievisies 2021 van
Lees verder

4 tips om een inclusief evenement te organiseren
4 tips om een inclusief evenement te organiseren Je wilt natuurlijk zoveel mogelijk ondernemers en andere partijen bereiken en inspireren met jouw circulaire verhaal. Daarom geven we je tips om je evenement inclusiever en toegankelijker te maken. EnergieCafé van 1 december wordt 19 januari 2022. EnergieCafé van 1
Lees verder

Wijziging wet Markt en Overheid beschermt ondernemers tegen oneerlijke concurrentie
Wijziging wet Markt en Overheid beschermt ondernemers tegen oneerlijke concurrentie Gemeenten verhuren en exploiteren sportcomplexen soms zelf of bieden tegen betaling ligplaatsen aan in een jachthaven. Overheden mogen dit soort diensten of producten vanwege het algemeen belang onder andere aanbieden onder de kostprijs. Door een wijziging in de wet
Lees verder