Doorgaan naar hoofdcontent

Mensenhandeloperatie ontmanteld door Spaanse Guardia Civil

Mensenhandeloperatie ontmanteld door Spaanse Guardia Civil
De Spaanse Guardia Civil heeft een criminele organisatie ontmanteld waarvan de leden vrouwen uit Colombia rekruteerden. De bende beloofde hen een nieuw leven en de verwachting van een hoog inkomen.


Zoveel mogelijk ouderen krijgen voor het einde van het jaar een booster
Het zetten van de boosterprikken raakt inmiddels op stoom. Het doel is om zoveel mogelijk ouderen voor het einde van het jaar een booster aan te kunnen bieden. De GGD, het RIVM en andere partijen starten hiertoe een boosteroffensief. Dit heeft minister Hugo de Jonge Volksgezondheid, Welzijn en...


Per direct vliegverbod zuidelijk Afrika
Het kabinet heeft besloten dat er per direct een vliegverbod komt voor vluchten uit landen in Zuid-Afrika. Het gaat om de landen Zuid-Afrika, Lesotho, Eswatini, Botswana, NamibiĆ« en Zimbabwe. Het vliegverbod gaat vandaag 26 november om 12.00 uur Nederlandse tijd in en geldt tot en met 4 december...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.