Doorgaan naar hoofdcontent

Opbrengsten wind september 2021

de Duurzame Wereld
Opbrengsten wind september 2021
Opbrengsten wind september 2021 De maandelijkse opbrengsten in kWh vanaf oktober tot en met september. De gerealiseerde productie wordt hier vergeleken met de P50 waarden. De p50 waarde is de productie die ten minste in 50 % (5) van de 10 komende jaren (statistisch gezien) gerealiseerd zal worden. Afscheid Felix
Lees verder

Aanschaf warmtepomp nog aantrekkelijker
Aanschaf warmtepomp nog aantrekkelijker       Provincie Utrecht gaat met circulaire strooiers de winter in Strooiers: onder het motto "We zijn er klaar voor!" presenteerde de provincie Utrecht op 28 oktober haar strooimaterieel dat de komende winter de wegen veilig moet houden bij sneeuw en gladheid. Met
Lees verder

Woord van de voorzitter
Woord van de voorzitter Dit nieuwsitem bevat het voorwoord van de voorzitter voor de nieuwsbrief februari 2021       Gedragscode Wind op Land Ondertekening Gedragscode WOL: NLVOW werkte mee aan de nieuwe versie van de gedragscode van de wind- en milieu-branche. Deze is ondertekend en gepubliceerd in oktober
Lees verder

Vaarwel Spullen: 10 tips om nu te starten met minimaliseren
Vaarwel Spullen: 10 tips om nu te starten met minimaliseren We leven in een wereld vol verleidingen. De hele dag zien en horen we reclame voor spullen die ons gelukkiger en ons leven gemakkelijker maken. Maar is dat wel zo? Maken spullen ons gelukkig? Volgens de Japanse schrijver en minimalist Fumio Sasaki is het antwoord op die vraag heel eenvoudig:
Lees verder

Voor schade door een overstroming of droogte hoef je niet meer aan te kloppen bij de verzekeraar
Voor schade door een overstroming of droogte hoef je niet meer aan te kloppen bij de verzekeraar Wie denkt dat hij met schade door langdurige droogte of een grote overstroming, aan kan kloppen bij een verzekeraar komt van een koude kermis thuis. Dat blijkt uit een onderzoek door de Autoriteit Financiële Markten (AFM). Verzekeraars worstelen
Lees verder

Voor schade door een overstroming of droogte hoef je niet meer aan te kloppen bij de verzekeraar
Voor schade door een overstroming of droogte hoef je niet meer aan te kloppen bij de verzekeraar Wie denkt dat hij met schade door langdurige droogte of een grote overstroming, aan kan kloppen bij een verzekeraar komt van een koude kermis thuis. Dat blijkt uit een onderzoek door de Autoriteit Financiële Markten (AFM). Verzekeraars worstelen al
Lees verder

Werld Energy Outlook 2021
Werld Energy Outlook 2021 Op een cruciaal moment voor energie en klimaat biedt de WEO-2021 een essentiële gids voor COP26 en daarna. Het rapport waarschuwt: Er moet nog veel meer worden gedaan door regeringen om hun aangekondigde beloften volledig na te komen. De toezeggingen van vandaag dekken minder dan 20% van de kloof...
Lees verder

Werld Energy Outlook 2021
Werld Energy Outlook 2021 Op een cruciaal moment voor energie en klimaat biedt de WEO-2021 een essentiële gids voor COP26 en daarna. Het rapport waarschuwt: Er moet nog veel meer worden gedaan door regeringen om hun aangekondigde beloften volledig na te komen. De toezeggingen van vandaag dekken minder dan 20% van de kloof...
Lees verder

Freonen ASN Installaties en GroenLeven in Google-campagne
Freonen ASN Installaties en GroenLeven in Google-campagne Hoorzitting met Provinciale Staten over 2 regionale energiestrategieën Op woensdag 24 november 2021 kunnen inwoners van Gelderland inspreken over 2 RES'en: Achterhoek en Cleantechregio. Nieuwe vooraankondigingen en uitkomsten voor
Lees verder