Doorgaan naar hoofdcontent

PlusJeHuis Eijsden-Margraten: start met energie besparen

de Duurzame Wereld
PlusJeHuis Eijsden-Margraten: start met energie besparen
PlusJeHuis Eijsden-Margraten: start met energie besparen Energie besparen en duurzame energie opwekken kan op verschillende manieren. Huiseigenaren kunnen hun woning isoleren, zonnepanelen installeren of besparen op gaskosten met een warmtepomp of een nieuwe cv-ketel. Vanaf 10 november kunnen inwoners van gemeente Eijsden-Margraten gebruik
Lees verder

VN klimaattop in Glasgow
VN klimaattop in Glasgow Vandaag is in Glasgow officieel de VN klimaattop begonnen. Twee weken lang proberen de deelnemende landen de afspraken uit het akkoord van Parijs verder uit te werken. Steun de jongeren en laat de leiders weten dat het echt tijd voor actie is! Teken vandaag nog de Noodoproep voor Klimaatactie van...
Lees verder

VN klimaattop in Glasgow
VN klimaattop in Glasgow Vandaag is in Glasgow officieel de VN klimaattop begonnen. Twee weken lang proberen de deelnemende landen de afspraken uit het akkoord van Parijs verder uit te werken. Steun de jongeren en laat de leiders weten dat het echt tijd voor actie is! Teken vandaag nog de Noodoproep voor Klimaatactie van...
Lees verder

PAW in de praktijk: Stad aan 't Haringvliet
PAW in de praktijk: Stad aan 't Haringvliet Binnen 50 proeftuinen wordt gewerkt aan het aardgasvrij maken van een woonwijk, dorp of buurt. Tussen 2018 en 2022 wordt door het hele land ervaring opgedaan. Hoe pak je dat aan, een wijk aardgasvrij maken? In de rubriek 'PAW in de praktijk' gaan we op zoek naar antwoorden. Lees meer...
Lees verder

Strengere regels voor energieleveranciers in nieuwe Energiewet
Strengere regels voor energieleveranciers in nieuwe Energiewet In de nieuwe Energiewet komen nieuwe regels met betrekking tot het toezicht op energieleveranciers. Zo moeten energieleveranciers voortaan wijzigingen in de bedrijfsvoering melden. Bovendien krijgt de toezichthouder mogelijkheden om de integriteit van energieleveranciers en de
Lees verder

COP26 World Leaders Summit- Presidency Summary
COP26 World Leaders Summit- Presidency Summary On November 1st and 2nd, 120 world leaders gathered in Glasgow to kick start a decade of accelerated climate action. Leaders were joined by civil society, international organisations, businesses and youth to mark the start of the 26th UN Climate Change Conference of the Parties. Over two days...
Lees verder

Intentieovereenkomst ondertekend voor Sliedrechtse Energiecorporatie
Intentieovereenkomst ondertekend voor Sliedrechtse Energiecorporatie SLIEDRECHT РWethouder Ton Spek (CDA) van Duurzaamheid zette woensdagavond zijn handtekening onder de 'Intentieovereenkomst oprichting Sliedrechtse Energiecoöperatie'. Hij deed dat samen met initiatiefnemer Arie van der Linden, bestuurslid duurzaamheid van VvE-platform
Lees verder

Het complete, eerlijke verhaal
Het complete, eerlijke verhaal Het verhaal van de RES is tot nu vooral een verhaal geweest over de opgave uit het Klimaatakkoord om de CO2-uitstoot te reduceren en de energietransitie die hiervoor nodig is. Het verhaal van de noodzaak dus. Dat verhaal gaat voorbij aan andere aspecten van de energietransitie, zoals de voordelen...
Lees verder

Opening remarks by IPCC Chair at COP26 IPCC/SBSTA special event
Opening remarks by IPCC Chair at COP26 IPCC/SBSTA special event CHECK AGAINST DELIVERY IPCC/SBSTA special event on the Working Group I contribution to the Sixth Assessment Report at COP26. Glasgow, 04 November 2021 Thank you Mister Chair, Your Excellencies, Distinguished Delegates, I'm very pleased to address you this morning as Chair of the
Lees verder