Doorgaan naar hoofdcontent

Programma Duurzaam Noordenveld vastgesteld

de Duurzame Wereld
Programma Duurzaam Noordenveld vastgesteld
Programma Duurzaam Noordenveld vastgesteld Gemeente Noordenveld wil in 2040 klimaatneutraal zijn. Om dan niet meer bij te dragen aan klimaatverandering. Het programma Duurzaam Noordenveld bundelt projecten en acties en stelt doelen voor de komende jaren. De gemeente werkt samen met inwoners en ondernemers aan duurzaamheid. De gemeenteraad...
Lees verder

De Poul La Cour Award 2021 gaat naar Anne Velenturf voor haar werk aan duurzaamheid
De Poul La Cour Award 2021 gaat naar Anne Velenturf voor haar werk aan duurzaamheid De Poul la Cour Award gaat dit jaar naar Anne Velenturf, Senior Research Fellow in Circular Economy aan de Universiteit van Leeds. Ze heeft belangrijk onderzoek gedaan op het gebied van recycleerbaarheid van infrastructuur voor hernieuwbare energie en de circulaire
Lees verder

Transporttarief energie stijgt gemiddeld met 6 euro per huishouden per jaar
Transporttarief energie stijgt gemiddeld met 6 euro per huishouden per jaar De transporttarieven voor elektriciteit en gas stijgen in 2022 met gemiddeld 6 euro per huishouden. Dat blijkt uit de tariefbesluiten van de ACM. Herzien wetsvoorstel Energiewet: minister honoreert deel wensen Holland Solar, wachten is op lagere
Lees verder

Staatssecretaris Yeşilgöz-Zegerius: 'Energieopslag onmisbaar voor congestiemanagement'
Staatssecretaris Yeşilgöz-Zegerius: 'Energieopslag onmisbaar voor congestiemanagement' 'Zowel klein- als grootschalige energieopslag installaties zijn onmisbaar voor congestiemanagement in het elektriciteitsnet en voor kort- en langdurige opslag.' Dat stelt staatssecretaris Yeşilgöz-Zegerius. Energiecoöperatie Schiphol
Lees verder

Black Friday after party
Black Friday after party Op Giving Tuesday start de Wecycle 'Black Friday Afterparty' campagne voor jongeren. De boodschap is: na alle koopjes, is het […] The post Nieuws first appeared on Stichting Open. Seminar circulaire interventies en transitie met CE-experts bevestigt handelingsperspectief professionals in
Lees verder

Idee riothermie winnaar challenge 'Klimaatpositief afvalwater zuiveren'
Idee riothermie winnaar challenge 'Klimaatpositief afvalwater zuiveren' Het idee 'Riothermie vermindert broeikasgasemissie op de RWZI' van Etteke Wypkema is een van de winnaars van de challenge 'Klimaatpositief afvalwater zuiveren'. Iedereen kon meedoen aan deze challenge, georganiseerd via het Winnovatie-platform van waterschappen en...
Lees verder

Beantwoording Kamervragen over het nieuwsbericht Nederlands initiatief in Glasgow: nieuwe vrachtauto's uitstootvrij i...
Beantwoording Kamervragen over het nieuwsbericht Nederlands initiatief in Glasgow: nieuwe vrachtauto's uitstootvrij in 2040 Voorhang Ontwerpbesluit tot wijziging van het Drinkwaterbesluit (verduidelijking van de regels voor signaleringsparameters) Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Lees verder

News about Solar Heat Europe Members – 30/11/2021
News about Solar Heat Europe Members – 30/11/2021 Dear Members, Please find below the latest news in the press about Solar Heat Europe Members. For facilitating the articles' readability for our members speaking different languages, we translated the titles of the articles into English with Google Translate. We apologies in advance for the...
Lees verder

Onderzoek naar rendement combiluchtwassers
Onderzoek naar rendement combiluchtwassers Samenwerking akkerbouw en veehouderij voor kringlooplandbouw "Ik ben al vanaf mijn studie bezig met mixed farming systems. Het thema popt regelmatig op in een ander jasje. Het ideaal van het gemengde bedrijf komt dan telkens boven. Nu dus weer in het kader van
Lees verder