Doorgaan naar hoofdcontent

ProRail bereikt flinke daling van de CO2-voetafdruk in 2020

de Duurzame Wereld
ProRail bereikt flinke daling van de CO2-voetafdruk in 2020
ProRail bereikt flinke daling van de CO2-voetafdruk in 2020 De definitieve CO2-voetafdruk van ProRail voor 2020 komt uit op een uitstoot van 5,5 kton CO2. Dit is een nog forsere daling van de CO2-emissie dan aanvankelijk was aangenomen. Daarmee heeft ProRail haar doelen voor 2020 ruimschoots gehaald. Tegelijkertijd zien we in de prognose voor 2021
Lees verder

Voorlopig Ontwerp Poort van Winschoten: Compact en duurzaam én van Groninger klei
Voorlopig Ontwerp Poort van Winschoten: Compact en duurzaam én van Groninger klei 17 november 2021 De gemeenteraad heeft vanavond kennisgenomen van het Voorlopig Ontwerp (VO) van het nieuwe gemeentehuis. Meer biodiverse landbouw en publiek groen op de Zuid-Hollandse eilanden Op Voorne-Putten, Goeree-Overflakkee en het
Lees verder

Allure Energie vraagt faillissement aan, ACM trekt vergunning in
Allure Energie vraagt faillissement aan, ACM trekt vergunning in De ACM trekt de vergunning van Allure Energie in omdat het bedrijf niet langer in staat is om op een betrouwbare manier gas en elektriciteit te leveren. Plant u ook een boom? Plan Boom heeft als doel om in de komende 4 jaar 10 miljoen extra bomen in
Lees verder

Campagne voor meer vrouwen en jongeren in de sector
Campagne voor meer vrouwen en jongeren in de sector Bedrijven in de sector GEO (Grondstoffen, Energie en Omgeving) willen meer diversiteit in hun personeelsbestand. Daarvoor werken ze hard...       Plant u ook een boom? Plan Boom heeft als doel om in de komende 4 jaar 10 miljoen extra bomen in Nederland te
Lees verder

IMVO: Dit voedselbos in Rwanda biedt inspiratie voor koffieboeren
IMVO: Dit voedselbos in Rwanda biedt inspiratie voor koffieboeren The post IMVO: Dit voedselbos in Rwanda biedt inspiratie voor koffieboeren appeared first on MVO Nederland. TENNET SAIL AWAY Nieuwsbrief #13 In Spark #13 de nieuwsbrief van Energie van Utrecht, vertelt Floris Bruning over de
Lees verder

1600 woningen in duurzaam Lincolnpark
1600 woningen in duurzaam Lincolnpark Gepubliceerd op: 17 nov 2021       KlimaatKwestie: Wat waren de grootste klimaatdemonstraties en wat waren de gevolgen? Klimaatdemonstraties worden op steeds meer plekken en steeds grootschaliger gevoerd. Ze leggen druk op beleidsmakers om aandacht te besteden aan de
Lees verder

KlimaatKwestie: Wat waren de grootste klimaatdemonstraties en wat waren de gevolgen?
KlimaatKwestie: Wat waren de grootste klimaatdemonstraties en wat waren de gevolgen? Klimaatdemonstraties worden op steeds meer plekken en steeds grootschaliger gevoerd. Ze leggen druk op beleidsmakers om aandacht te besteden aan de gevolgen van klimaatverandering. In de KlimaatKwestie over dit onderwerp wordt er ingezoomd op deze demonstraties. Er
Lees verder

VER ambassadeur Nicolaas Veltman
VER ambassadeur Nicolaas Veltman VER ambassadeur Nicolaas Veltman In onze rubriek VER ambassadeur aan het woord spreken we deze keer met Nicolaas Veltman, VER -lid sinds 27-4-2019 en sinds 5-3-2021 zelfs Premium-lid.  Nicolaas zet zich als lobbyist in voor de regio Zuid en moet nog steeds op zoek naar dat ene knopje in de zijn...
Lees verder

Vacature stagiair MVO Risico Checker
Vacature stagiair MVO Risico Checker The post Vacature stagiair MVO Risico Checker appeared first on MVO Nederland. Middle East: Solar Investment Opportunities In this report we are proud to present our findings on solar investment opportunities in the Middle East and North Africa. It covers markets in Egypt, Jordan, Oman,
Lees verder