Doorgaan naar hoofdcontent

Registratie open voor het nieuwe seizoen!

de Duurzame Wereld
Registratie open voor het nieuwe seizoen!
Registratie open voor het nieuwe seizoen! Inschrijving open voor nieuw seizoen | Akkrum & Elfstedentocht Het kan weer, inschrijven voor de races van 2022! Weet je al zeker dat... Vlaanderen: komend jaar 25,2 miljoen euro subsidie voor zonnepanelen bij bedrijven Vlaanderen stelt ook komend kalenderjaar subsidie beschikbaar
Lees verder

Vlaanderen stelt in 2022 subsidie beschikbaar voor 9.500 thuisbatterijen
Vlaanderen stelt in 2022 subsidie beschikbaar voor 9.500 thuisbatterijen De regering van Vlaanderen reserveert voor het komende kalenderjaar 16,5 miljoen euro voor subsidieregeling voor batterijen. Minister Demir verwacht daarmee ongeveer 9.500 thuisbatterijen te subsidiëren. Vlaanderen: 16,5 miljoen euro subsidie voor
Lees verder

Kabinet past compensatie hogere energierekening aan: meer voordeel bedrijven, iets minder voordeel consumenten
Kabinet past compensatie hogere energierekening aan: meer voordeel bedrijven, iets minder voordeel consumenten Het kabinet past de eerder aangekondigde verlaging van de energiebelasting voor 2022 aan. Mkb-bedrijven met een hoog energieverbruik worden zo meer gecompenseerd, terwijl consumenten iets minder compensatie krijgen.
Lees verder

Vervoerders willen graag zero-emissie, mits betaalbaar
Vervoerders willen graag zero-emissie, mits betaalbaar Er is grote bereidheid onder Nederlandse vervoerders om zero-emissie zware vrachtwagens aan te schaffen, mits het verschil in kosten met diesel te overzien is. Dat komt uit een inventarisatie van Hytruck Consult & Partners dit voorjaar. Obituary: Geert Jan van Oldenborgh
Lees verder

Procedure vergunningverlening flexwoningen Noordoosthoek
Procedure vergunningverlening flexwoningen Noordoosthoek Voor de zomervakantie lag het ontwerpbestemmingsplan 'De Groote Wielen Noordoosthoek' ter inzage. Met dit plan willen we op een duurzame en groene wijze verder bouwen aan De Groote Wielen.       Vervoerders willen graag zero-emissie, mits betaalbaar Er
Lees verder

"We staan voor de grootste verbouwing van Nederland"
"We staan voor de grootste verbouwing van Nederland" Met de recente cijfers in gedachten, bogen zo'n 800 bezoekers van de Dag van het Klimaatakkoord zich over de vraag: Hoe kunnen we de uitstoot van broeikasgassen sneller omlaag brengen? In de komende weken vind je op deze plaats impressies van een groot aantal van de sessies, met opnames, korte...
Lees verder

Klimaatburgemeester maakt zich hard voor Green Deal Duurzaam Streekvoedsel
Klimaatburgemeester maakt zich hard voor Green Deal Duurzaam Streekvoedsel In het kader van de Nationale Klimaatweek (28 oktober t/m 4 november) heeft het ministerie van Economische Zaken en Klimaat Liesbeth van Bemmel benoemd tot de eerste klimaatburgemeester voor de gemeente Alphen aan den Rijn.       Policy
Lees verder

The Global Action Agenda for Innovation in Agriculture
The Global Action Agenda for Innovation in Agriculture The Global Action Agenda on Transforming Agricultural Innovation is the outcome of the Transforming Agriculture Innovation Systems for People, Nature and Climate which was launched by Lord Goldsmith at the Climate Adaptation Summit in January 21. This #Climateshot campaign – co-led...
Lees verder

Coöperaties gaan voor 54 ha zonneveld
Coöperaties gaan voor 54 ha zonneveld Met enige trots kunnen wij melden dat er drie plannen zijn ingediend bij de gemeente, waarin wij als coöperaties Duurzaam Eiland en Opgewekt Houten in gezamenlijkheid participeren. Totaal betreft het ca. 54 ha. Het zijn twee plannen in Schalkwijk West – genaamd Stroomveld De Knoest en De...
Lees verder