Doorgaan naar hoofdcontent

Sinterklaas bezoekt jongste Sterk op Stroom leden.

de Duurzame Wereld
Sinterklaas bezoekt jongste Sterk op Stroom leden.
Sinterklaas bezoekt jongste Sterk op Stroom leden.       Algemene ledenvergadering Sterk op Stroom – 10 november 2021       Flexibiliteit van industrie van grote waarde in een systeem met groot aandeel zon- en windenergie • Leveringszekerheid groter als industrie
Lees verder

76.428 Vlamingen hebben retroactieve investeringspremie voor zonnepanelen aangevraagd
76.428 Vlamingen hebben retroactieve investeringspremie voor zonnepanelen aangevraagd In Vlaanderen hebben tot dusver 76.428 eigenaren van zonnepanelen de retroactieve investeringspremie vanwege het verdwijnen van de terugdraaiende teller aangevraagd. Dat meldt energieregulator VREG. TenneT en VEMW presenteren plan voor
Lees verder

DHL Express is piloting the first hydrogen truck throughout Deutsche Post DHL Group
DHL Express is piloting the first hydrogen truck throughout Deutsche Post DHL Group Publicatie KiM-rapport Zakelijk vliegen en publicatie Motivaction-rapport Luchtvaart in Nederland Schiphol Gebruiksprognose 2022 & Uitspraak kort geding inzake beleidsregel ACNL
Lees verder

76.428 Vlamingen hebben retroactieve investeringspremie voor zonnepanelen aangevraagd
76.428 Vlamingen hebben retroactieve investeringspremie voor zonnepanelen aangevraagd In Vlaanderen hebben tot dusver 76.428 eigenaren van zonnepanelen de retroactieve investeringspremie vanwege het verdwijnen van de terugdraaiende teller aangevraagd. Dat meldt energieregulator VREG.       TenneT en VEMW
Lees verder

SAIL AWAY Hollandse Kust noord (English subtitles)
SAIL AWAY Hollandse Kust noord (English subtitles) Schoon gft voor schone compost Agenda - Hoe duurzaam is Druten? Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

SoliTek presenteert nieuw zonnepaneel M40 voor kassen
SoliTek presenteert nieuw zonnepaneel M40 voor kassen Fabrikant van zonnepanelen SoliTek heeft een nieuw zonnepaneel gepresenteerd voor kassen: M40. Het zonnepaneel dat 40 procent licht doorlaat, is volgens de producent 2 keer zo goedkoop als zijn voorganger. Visstand is er nog veel slechter aan toe dan gedacht De
Lees verder

Visstand is er nog veel slechter aan toe dan gedacht
Visstand is er nog veel slechter aan toe dan gedacht De afname van de visstand is veel ernstiger dan tot nog toe werd gedacht. Dat blijkt uit de Global Fishing Index. Het bericht Visstand is er nog veel slechter aan toe dan gedacht verscheen eerst op Duurzaamnieuws.       Aanbieden resultaten van OVV onderzoek
Lees verder

23 november 2021: de installatie is begonnen
23 november 2021: de installatie is begonnen De installatie van ons zonnedak is begonnen. Gisteren zijn wat voorbereidingen gedaan, maar vandaag is begonnen met de installatie van de rails. Ook is de kabel tussen de twee schuren aangelegd. Morgen komen de zonnepanelen er op. Liander komt binnen nu en twee weken de aansluiting plaatsen. Dan...
Lees verder

International E-Waste Day 2021
International E-Waste Day 2021 Subsidie voor 29,6 megawattpiek zonnepanelen in tweede Vlaamse call groene stroom In Vlaanderen is via de tweede call groene stroom van het kalenderjaar aan 29,6 megawattpiek zonnepanelen subsidie toegekend. 99 procent van de ontvankelijk verklaarde projecten krijgt subsidie.
Lees verder