Doorgaan naar hoofdcontent

Soms stijgt het gasverbruik door vloerverwarming

de Duurzame Wereld
Soms stijgt het gasverbruik door vloerverwarming
Soms stijgt het gasverbruik door vloerverwarming Energiefabriek Armhoef op punt van beginnen Energiefabriek Kempenbaan gestaag vooruit Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Nieuwsbrief  Grieneko november 2021
Nieuwsbrief  Grieneko november 2021 Nieuwsbrief  Grieneko november 2021 NB! Algemene ledenvergadering uitgesteld ivm. Corona: Nieuwe voorlopige datum Donderdag 16 dec. 19.30 uur de Jister,Easterlittens Terugblik informatieavonden Energieprijzen en zorgen Meld […]       Soms stijgt het gasverbruik door
Lees verder

Van de voorzitter
Van de voorzitter Moratorium voor WIND op LAND Eenvoudig van gas los met hoge temperatuur warmtepomp Vattenfall en Feenstra zetten de stap naar productie van een gezamenlijk ontworpen hoge temperatuur warmtepompsysteem dat in een keer de cv-ketel kan vervangen. Het warmtepompsysteem is een
Lees verder

RIVM presenteert in eerste kwartaal 2022 resultaten brandexperimenten met zonnepanelen
RIVM presenteert in eerste kwartaal 2022 resultaten brandexperimenten met zonnepanelen Het RIVM heeft brandexperimenten uitgevoerd met zonnepanelen om de risico's te bepalen van deeltjes van zonnepanelen die na een brand in de omgeving terecht kunnen komen. De resultaten worden begin 2022 bekend.
Lees verder

Nieuwe uitgangspunten veranderen denkwijze warmtetransitie
Nieuwe uitgangspunten veranderen denkwijze warmtetransitie De warmtetransitie heeft een nieuw denkkader nodig. Dat vinden de opstellers van het Warmtemanifest. Zij komen met vijf uitgangspunten die de manier van denken over de warmtetransitie moeten veranderen. Hierin staat onder meer dat te snel wordt gekeken naar warmtenetten op hoge temperatuur,
Lees verder

Nieuwe whitepaper toont de vele voordelen van grasisolatie
Nieuwe whitepaper toont de vele voordelen van grasisolatie Het goed isoleren van gebouwen is een van de belangrijkste ingrepen in de strijd tegen de opwarming van de aarde. De keuze voor isolatiepanelen gemaakt van grasmaaisels voegt er nog een forse dosis circulariteit aan toe. Je leest alles over deze toepassing in de nieuwe, gratis whitepaper van
Lees verder

Samenwerking klimaatbestendige regio
Samenwerking klimaatbestendige regio Het klimaatbestendig maken van de regio moet sneller. Dat is een belangrijke aanleiding voor de nauwere samenwerking van overheden en waterbedrijven in Delfland om de regio aan te passen aan steeds extremer weer. Vandaag ondertekenen elf gemeenten, twee drinkwaterbedrijven en het Hoogheemraadschap...
Lees verder

Virtual Gateway NL – Clean Hydrogen
Virtual Gateway NL – Clean Hydrogen Virtual Gateway NL is een platform waar Nederlandse bedrijven en overheidsinstanties hun oplossingen voor wereldwijde problemen kunnen presenteren, zonder daarvoor de wereld over hoeven te reizen. Zo ook voor waterstof! De Virtual Gateway NL kan doorlopen worden via een browser op een computer,...
Lees verder

Vuurwerkverbod jaarwisseling 2021-2022
Vuurwerkverbod jaarwisseling 2021-2022 OvV-rapport Kapseizen en zinken viskotters Tweede Voortgangsbrief OvV-rapport MSC Zoe Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder