Doorgaan naar hoofdcontent

Subsidie voor 29,6 megawattpiek zonnepanelen in tweede Vlaamse call groene stroom

de Duurzame Wereld
Subsidie voor 29,6 megawattpiek zonnepanelen in tweede Vlaamse call groene stroom
Subsidie voor 29,6 megawattpiek zonnepanelen in tweede Vlaamse call groene stroom In Vlaanderen is via de tweede call groene stroom van het kalenderjaar aan 29,6 megawattpiek zonnepanelen subsidie toegekend. 99 procent van de ontvankelijk verklaarde projecten krijgt subsidie.       Vlaanderen: 1 december start
Lees verder

'Systeemintegratiecoalitie nodig voor grotere kans van slagen projecten met zonnepanelen'
'Systeemintegratiecoalitie nodig voor grotere kans van slagen projecten met zonnepanelen' Er is een systeemcoalitie nodig met netbeheerders en koepelorganisaties als Energie Samen en LTO Noord om de slagingskans van duurzame-energieprojecten – zoals zonnedaken bij mkb-bedrijven en agrariërs – te vergrote IKEA stopt met
Lees verder

Oldambt wil eigen CO2-uitstoot flink verminderen
Oldambt wil eigen CO2-uitstoot flink verminderen 24 november 2021 Gemeente Oldambt wil in 2025 maar liefst 73 procent minder CO2 uitstoten dan in 2020. Dat staat in het door het college vastgestelde CO2-beleidsplan. Gemeente kiest voor stimulerende rol bij opwek duurzame energie Het gemeentebestuur wil inwoners van
Lees verder

Waalwijk heeft de grootste zonnegevel van het land Akkoord over klimaatfonds van tientallen miljarden Oostenrijkse PV...
Waalwijk heeft de grootste zonnegevel van het land Akkoord over klimaatfonds van tientallen miljarden Oostenrijkse PV-fabrikant ... Apeldoorn zoekt warmteleverancier De gemeente Apeldoorn is gesprekken gestart met Ennatuurlijk, InWarmte en Wij Maken Energie voor de levering van warmte in de wijken Kerschoten en
Lees verder

Verkoop Hemmen 3 in volle gang
Verkoop Hemmen 3 in volle gang De verkoop van de bedrijfskavels op bedrijventerrein De Hemmen 3 is in volle gang. Ondernemers kunnen zich nog een aantal weken, tot 13 december, inschrijven voor een bedrijfskavel. The post Verkoop Hemmen 3 in volle gang appeared first on PDC SWF. Koffiedik De bruine kleverige massa uit je
Lees verder

Brede coalitie pleit voor zakelijke personenauto's zonder CO2-uitstoot vanaf 2025
Brede coalitie pleit voor zakelijke personenauto's zonder CO2-uitstoot vanaf 2025 Een brede coalitie van bedrijven en branche- en milieuorganisaties pleit voor het opnemen van scherpe doelen in het regeerakkoord voor mobiliteit zonder uitstoot. Door het stellen van een 'vlootnorm' zouden alle nieuwe zakelijke personenauto's vanaf 2025 nulemissie aan
Lees verder

Nieuw energiezuinig ventilatiesysteem voor klaslokalen
Nieuw energiezuinig ventilatiesysteem voor klaslokalen Een prettig en gezond (klasse A) in scholen, en op een energiezuinige manier. Dat biedt een mede... Lees verder Lees verder       Koffiedik De bruine kleverige massa uit je koffiezetapparaat lijkt misschien nutteloos, maar dat is het absoluut... Het
Lees verder

Ketenbeleid en erkenning hoogwaardige recyclingstromen als secundaire grondstof
Ketenbeleid en erkenning hoogwaardige recyclingstromen als secundaire grondstof De FHG roept in haar input voor een Circulair Materialenplan (CMP1) het ministerie van IenW op om zich niet blind te staren op de hoogste treden van de afvalhiërarchie, maar nu eerst de randvoorwaarden te creëren voor het optimaliseren van de recyclingtrede. Zet in op
Lees verder

KlimaatKwestie: Wat zijn de mogelijke nadelen voor het klimaat als we van het gas af gaan?
KlimaatKwestie: Wat zijn de mogelijke nadelen voor het klimaat als we van het gas af gaan? Wat zijn de mogelijke nadelen voor het klimaat als we van het gas af gaan? Deze vraag wordt door Marijke Menkveld beantwoord. Zij geeft aan welke alternatieven er zijn naast de optie van het volledig van het gas af gaan. Ze bespreekt het concept van groen gas
Lees verder