Doorgaan naar hoofdcontent

Sustainability Knowledge Group | November

Sustainability Knowledge Group | November
The Netherlands Polish Chamber of Commerce (NPCC) has the pleasure to invite to join the Sustainability Knowledge Circle networking meeting.  This Knowledge Circle is a closed community for member companies… Read more


Govt to unveil MSC 2.0 to attract more digital investment
The government will unveil MSC 2.0 with a new branding and further improvements to address the digital divide, meet current challenges and constraints, and enhance Malaysia's value proposition to attract more digital investment nationwide. Minister in the Prime Minister's Department (Economy)...


House of Gucci – ontdek de filmlocaties in ItaliĆ«
Er zijn veel Italiaanse films en series te zien op tv en internet, maar binnenkort draait er ook weer een nieuwe kaskraker in de bioscoop: House of Gucci, met in de hoofdrollen Lady Gaga en Adam...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.