Doorgaan naar hoofdcontent

Tegenstroom voor Ymere start aanbesteding voor vervangen 1.074 omvormers

de Duurzame Wereld
Tegenstroom voor Ymere start aanbesteding voor vervangen 1.074 omvormers
Tegenstroom voor Ymere start aanbesteding voor vervangen 1.074 omvormers Tegenstroom voor Ymere start een aanbesteding voor het vervangen van de omvormers bij 1.074 sociale huurwoningen van woningcorporatie Ymere die 5 tot 7 jaar geleden van zonnepanelen zijn voorzien. Award Fluvius voor uitwisseling data digitale meter
Lees verder

Antwoorden op kamervragen over tuinder die stopt vanwege hoge gasprijzen
Antwoorden op kamervragen over tuinder die stopt vanwege hoge gasprijzen Minister Schouten (LNV) geeft antwoord op kamervragen over tuinder die stopt vanwege hoge gasprijzen. De Tweede Kamerleden Valstar en Erkens (beiden VVD) hebben deze gesteld. Webinar "uitleg Nederland Leert Door subsidieregeling" 6 december
Lees verder

Startschot TNO voor proef met nieuwe flexibele zonnepanelen op zee
Startschot TNO voor proef met nieuwe flexibele zonnepanelen op zee TNO is een proef gestart met flexibele zonnepanelen gemonteerd op flexibele drijvers. De zonnepanelen zijn geplaatst bij het Fieldlab Green Economy Westvoorne nabij de Maasvlakte. Later volgt een proef op zee.       Tegenstroom voor Ymere start
Lees verder

Industriële flexibiliteit biedt kansen
Industriële flexibiliteit biedt kansen Het bericht Industriële flexibiliteit biedt kansen verscheen eerst op MAIN Energie. Nieuwe aflevering van Duurzaam Gebouwd Podcast In de nieuwste Duurzaam Gebouwd Podcast praten we over versnellen: #Waaromwachten? Duurzaam Gebouwd wil samen met partners en experts een signaal afgeven
Lees verder

INOVYN announces project to develop Europe's first hydrogen powered barge for bulk liquid chemical transport
INOVYN announces project to develop Europe's first hydrogen powered barge for bulk liquid chemical transport Amerikaanse handelscommissie adviseert president Biden importheffingen op zonnepanelen te verlegen De Amerikaanse internationale handelscommissie USITC heeft president Biden geadviseerd om de importheffingen op
Lees verder

Regels voor Repair Cafés weer strenger
Regels voor Repair Cafés weer strenger Antwoorden op resterende Kamervragen Commissiedebat Energieraad 25 november 2021 Staatssecretaris Yeşilgöz-Zegerius (EZK - Klimaat en Energie) reageert op de vragen die tijdens het Commissiedebat Energieraad van 25 november 2021 niet konden worden beantwoord wegens tijdsgebrek.
Lees verder

Flat inductie koken
Flat inductie koken Holland Solar: 'Ernstige zorgen over strengere eisen verkrijgen groenfinanciering' Holland Solar stelt ernstige zorgen te hebben over de strengere eisen die het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat wil stellen aan het verkrijgen van groenfinanciering voor zonne-energiebedrijven.
Lees verder

Kamerbrief over Innovatiegericht Inkopen en Innovatiekrediet
Kamerbrief over Innovatiegericht Inkopen en Innovatiekrediet Minister Blok (EZK) informeert de Tweede Kamer over de inzet van innovatiegericht inkopen, en over een recente wijziging in de rentesystematiek van het Innovatiekrediet. Ook gaat hij in op de uitvoering van de motie die de regering verzoekt afspraken te maken om innovatiegericht inkopen te
Lees verder

Het bewonersboekje
Het bewonersboekje Het gehele plan van KetelhuisWG is te vinden in het bewonersboekje. Download het boekje hier. Beantwoording vragen schriftelijk overleg Ontwerpbesluit in verband met het verplicht stellen van financiële zekerheid voor bepaalde activiteiten Algemene Ledenvergadering EcoBeverwijk
Lees verder