Doorgaan naar hoofdcontent

Uptempo! lunchwebinar Circulair isoleren

de Duurzame Wereld
Uptempo! lunchwebinar Circulair isoleren
Uptempo! lunchwebinar Circulair isoleren EKG verwelkomt haar 200e klant van Energie VanOns Foto: Duleke Zeinstra Enerzjy Koöperaasje Garyp, bekend van het zonnepark de Griene Greide en het project Aardgasvrij Garyp , heette deze week haar 200e klant van Energie VanOns van harte welkom. Roel Bijlsma uit Warten werd voor
Lees verder

Loket Duurzaam Wonen Plus alleen telefonisch en per e-mail bereikbaar
Loket Duurzaam Wonen Plus alleen telefonisch en per e-mail bereikbaar       Circulair ondernemen én een vergoeding voor armaturen Als installateur, onderneming in de sloop- en renovatiesector of gemeente (openbare verlichting) wil je er zeker van zijn dat je […] The post Nieuws first appeared on Stichting
Lees verder

Circulair ondernemen én een vergoeding voor armaturen
Circulair ondernemen én een vergoeding voor armaturen Als installateur, onderneming in de sloop- en renovatiesector of gemeente (openbare verlichting) wil je er zeker van zijn dat je […] The post Nieuws first appeared on Stichting Open. Geslaagde regiobijeenkomsten Shell's third quarter 2021
Lees verder

Voortgang Beleid Chemische Stoffen
Voortgang Beleid Chemische Stoffen Geannoteerde agenda Transportraad d.d. 9 december 2021 Reparatiebesluit Bkse in verband met Richtlijn 2011/70/Euratom Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de
Lees verder

Nieuw model voor volgende projecten
Nieuw model voor volgende projecten Voor nieuwe projecten wordt gebruik gemaakt van de SCE-regeling   De huidige door Zon op Heemstede gerealiseerde projecten maken gebruik van de fiscale Regeling Verlaagd Tarief (postcoderoosregeling). Op onze site vind je alle relevante informatie over deze regeling. Sinds 1 april 2021 is er een...
Lees verder

Reparatiebesluit Bkse in verband met Richtlijn 2011/70/Euratom
Reparatiebesluit Bkse in verband met Richtlijn 2011/70/Euratom       Beantwoording voorhang wijziging Besluit energie vervoer in verband met implementatie RED II (Kamerstukken II, 32813, nr. 864)       Nederland wil waterstof uit de woestijn van Namibië De meningen over
Lees verder

Inschrijven voor de grootschalige advies- en inkoopactie voor duurzame maatregelen
Inschrijven voor de grootschalige advies- en inkoopactie voor duurzame maatregelen In samenwerking met Winst uit je woning organiseert de gemeente Bladel ook dit najaar weer een advies- en inkoopactie voor energiebesparende maatregelen. Ontbreken energielabel bij verkoop panden nu al beboet Ontbreken energielabel bij
Lees verder

Loket Duurzaam Wonen Plus alleen telefonisch en per e-mail bereikbaar
Loket Duurzaam Wonen Plus alleen telefonisch en per e-mail bereikbaar Wordt zonne-energie exporteren de nieuwste trend? Ruim 8.000 bezoekers voor consumentenbeurs Huis & Energie Nederland gaat water... Planningssoftware K2 Base biedt nu ook een praktische CAD-export Vlaamse installateurs
Lees verder

Ontbreken energielabel bij verkoop panden nu al beboet
Ontbreken energielabel bij verkoop panden nu al beboet Ontbreken energielabel bij verkoop panden nu al beboet Over een maand is het alweer 2022. Vanaf dat moment heeft u nog maar één jaar om uw kantoren en panden van het minimaal vereiste energielabel te voorzien in 2023. Inmiddels zijn de eerste gevolgen al zichtbaar. Het ontbreken van een..
Lees verder