Doorgaan naar hoofdcontent

Vlaanderen: Fluvius in tijdsnood, voorwaarden subsidie thuisbatterij versoepeld

de Duurzame Wereld
Vlaanderen: Fluvius in tijdsnood, voorwaarden subsidie thuisbatterij versoepeld
Vlaanderen: Fluvius in tijdsnood, voorwaarden subsidie thuisbatterij versoepeld Vlaanderen voert een tijdelijke versoepeling door van de voorwaarden om subsidie te krijgen voor een thuisbatterij. Een verklaring van een installateur is toereikend om de in 2021 geldende subsidie te verkrijgen.       Inspectie deelt
Lees verder

Aanmelden gebiedsatelier zonnepark Spiesberg
Aanmelden gebiedsatelier zonnepark Spiesberg U kunt zich aanmelden voor de komende gebiedsatelier voor zonnepark de Spiesberg. Deze avonden vinden plaats op woensdag 10 en 24 november bij de Ankerplaats in Grashoek. U kunt binnenlopen tussen 19:30 en 21:00 uur. Aanmelden kan door de QR code te scannen of een mail te sturen naar...
Lees verder

Verzoek TenneT goedkeuring voorstel minimale activatie FCR voor Limited Energy Reservoirs
Verzoek TenneT goedkeuring voorstel minimale activatie FCR voor Limited Energy Reservoirs TenneT heeft het voorstel voor de minimale activatietijd voor Frequency Containment Reserve voor Limited Energy Reservoirs aan de ACM ter goedkeuring voorgelegd. Gemeente vindt straat te mooi voor zonnepanelen FNV Metaal & Techniek
Lees verder

Uitstelbrief beantwoording vragen over de kwetsbaarheid van bruggen en riolen voor hackers
Uitstelbrief beantwoording vragen over de kwetsbaarheid van bruggen en riolen voor hackers Minister Visser (IenW) stelt de beantwoording uit van de Kamervragen over de kwetsbaarheid van bruggen en riolen voor hackers. Zij kreeg de vragen van het Tweede Kamerlid Madlener (PVV). Kamerbrief bij publieksconsultatie herziening
Lees verder

Gemeente vindt straat te mooi voor zonnepanelen FNV Metaal & Techniek kondigt stakingen aan Nationaal programma RES l...
Gemeente vindt straat te mooi voor zonnepanelen FNV Metaal & Techniek kondigt stakingen aan Nationaal programma RES lanceert De ...       Uitstelbrief beantwoording vragen over de kwetsbaarheid van bruggen en riolen voor hackers Minister Visser (IenW) stelt de beantwoording uit van de Kamervragen over de
Lees verder

Gemeente geeft ondernemers waardevolle steun
Gemeente geeft ondernemers waardevolle steun Het bericht Gemeente geeft ondernemers waardevolle steun verscheen eerst op DEB.       Kamerbrief over voorhangprocedure Projectstimuleringsregeling Interreg VI Staatssecretaris Van Weyenberg (IenW) stuurt de ontwerpregeling voor de Projectstimuleringsregeling
Lees verder

Energie en geld besparen met voordelige leningen en subsidies
Energie en geld besparen met voordelige leningen en subsidies     Uw huis verduurzamen of energie besparen kan op veel verschillende manieren. Zo kunt u makkelijk kleine energiebesparende maatregelen treffen die uw energie- en gasverbruik omlaag brengen. U  kunt bijvoorbeeld investeren in duurzame energie zoals zonnepanelen. Of bespaar op uw...
Lees verder

TKI Wind op Zee - Kitepower - Find Your Partner
TKI Wind op Zee - Kitepower - Find Your Partner       Statement by European Commission President Ursula von der Leyen on the outcome of COP26 COP26 is a step in the right direction. 1.5 degrees Celsius remains within reach; but the work is far from done. The least we can do now is implement the promises of
Lees verder

Webinar Waterstoftankstations: Vergunningen & Veiligheid
Webinar Waterstoftankstations: Vergunningen & Veiligheid Op 1 oktober vond een webinar plaats over vergunningen en veiligheid voor waterstof tankstations. De opname en presentaties van het […] Het bericht Webinar Waterstoftankstations: Vergunningen & Veiligheid verscheen eerst op H2Platform. Vacature Junior Projectmedewerker
Lees verder