Doorgaan naar hoofdcontent

Voortgang statiegeld blikjes en motie drankenkartons

de Duurzame Wereld
Voortgang statiegeld blikjes en motie drankenkartons
Voortgang statiegeld blikjes en motie drankenkartons Plug and play-warmtepomp voor 'moeilijke' huizen productierijp Plug and play-warmtepomp van Vattenfall voor 'moeilijke' huizen Energieconcern Vattenfall werkt samen met warmtedienstverlener Feenstra, warmtepompfabrikant Denso en bufferleverancier Solvis aan een
Lees verder

Duurzame slibgisting rioolwaterzuivering Echten stap dichterbij
Duurzame slibgisting rioolwaterzuivering Echten stap dichterbij Op de rioolwaterzuivering in Echten gaan we groen gas produceren uit rioolwater. Een combinatie van de aannemers Van Hattum en Blankevoort en EQUANS gaat de nieuwe installatie voor het vergisten van rioolslib ontwerpen en bouwen. Utrecht vraagt mening burgers
Lees verder

Voortgang statiegeld blikjes en motie drankenkartons
Voortgang statiegeld blikjes en motie drankenkartons       Plug and play-warmtepomp voor 'moeilijke' huizen productierijp Plug and play-warmtepomp van Vattenfall voor 'moeilijke' huizen Energieconcern Vattenfall werkt samen met warmtedienstverlener Feenstra, warmtepompfabrikant Denso en bufferleverancier
Lees verder

Praktijktests met innovatieve warmtepomp voor industriële droogprocessen
Praktijktests met innovatieve warmtepomp voor industriële droogprocessen Afgelopen zomer werd DryFiciency afgerond, een EU-onderzoeksproject voor de ontwikkeling van industriële hoogtemperatuur-warmtepompen voor droogprocessen. Onder regie van het Oostenrijks Instituut voor Technologie (AIT) is sinds 2016 aan de engineering, bouw en operationele
Lees verder

Vacature stagiair MVO Risico Checker
Vacature stagiair MVO Risico Checker The post Vacature stagiair MVO Risico Checker appeared first on MVO Nederland.       Middle East: Solar Investment Opportunities In this report we are proud to present our findings on solar investment opportunities in the Middle East and North Africa. It covers markets in
Lees verder

Publieksversie RES 1.0: de belangrijkste thema's uit de RES
Publieksversie RES 1.0: de belangrijkste thema's uit de RES RES 1.0 naar gemeenten, provincie en waterschappen voor besluitvorming Gemeente Meppel en Energiecoöperatie Duurzaam Nijeveen werken samen aan CO2-neutrale gemeente Samen werken aan een duurzaam en CO2-neutraal Meppel en
Lees verder

Reageer op Ontwerp Investeringsplan 2022
Reageer op Ontwerp Investeringsplan 2022 U kunt het ontwerp van ons investeringsplan inzien en uw opmerkingen of vragen met ons delen. ACM legt besluit tot deregulering zakelijke netwerktoegang (HWT) voor aan Europese Commissie De ACM legt het ontwerp-marktanalysebesluit om de hoogwaardige wholesaletoegang te
Lees verder

ElaadNL Webtalk #26 - Smart Charging: Waarom we ook thuis slim gaan laden?
ElaadNL Webtalk #26 - Smart Charging: Waarom we ook thuis slim gaan laden?       Open letter: General Block Exemption Regulation (GBER) should include specific thresholds for RECs       Reageer op Ontwerp Investeringsplan 2022 U kunt het ontwerp van ons investeringsplan
Lees verder

Haagse update
Haagse update Stichting OPEN brengt een aantal issues actief onder de aandacht bij overheid en politiek. Zo zetten we belangrijke onderwerpen op […] The post Nieuws first appeared on Stichting Open. Utrecht wil jaarlijks 1 procent parkeerplaatsen opheffen Utrecht wil meer ruimte en groen creëren door het aantal
Lees verder