Doorgaan naar hoofdcontent

Week 46 , verjaardag Macèal , uitleg Metex en Julemesse

Week 46 , verjaardag Macèal , uitleg Metex en Julemesse


Koning bezoekt Rotterdam vanwege ongeregeldheden
Zijne Majesteit de Koning heeft maandagmiddag 22 november een bezoek gebracht aan het stadhuis van Rotterdam. Het bezoek stond in het teken van de ongeregeldheden die afgelopen weekend in Rotterdam en andere gemeenten ontstonden na demonstraties tegen de coronamaatregelen. De Koning sprak tijdens...


Bezoek vanwege ongeregeldheden na demonstraties
Nationaal. Datum: 22 november 2021. Locatie: Rotterdam. Koning Willem-Alexander bezoekt het stadhuis van Rotterdam. Het bezoek staat in het teken van de ongeregeldheden die afgelopen weekend in Rotterdam en andere gemeenten ontstonden na demonstraties tegen de coronamaatregelen.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.