Doorgaan naar hoofdcontent

Basro: “Wij zamelen armaturen in met vergoeding

de Duurzame Wereld
Basro: "Wij zamelen armaturen in met vergoeding
Basro: "Wij zamelen armaturen in met vergoeding We bundelen graag kennis, ervaring en resultaten van producenten, gemeenten, verwerkers en andere partijen. Zo inspireren we elkaar en creëren […] The post Nieuws first appeared on Stichting Open. 1.250.000 euro voor energiebesparende maatregelen Haarlemse huurders Kleine
Lees verder

Rotterdam focust op import waterstof
Rotterdam focust op import waterstof Groene waterstof halen uit werelddelen met veel zonuren? Volgens het Havenbedrijf Rotterdam een prima idee. En nog belangrijker: er is […] Het bericht Rotterdam focust op import waterstof verscheen eerst op H2Platform. Duurzaam op economisch verantwoorde manier Het bericht Duurzaam op
Lees verder

Informatieavond duurzame opwek in Grote Polder 7 en 9 december
Informatieavond duurzame opwek in Grote Polder 7 en 9 december Rijnland Energie Coöperatie, gebiedscoöperatie Groener Zoeterwoude en Eneco organiseren samen een online informatieavond over de zoektocht naar geschikte locaties om duurzame energie op te wekken. Op 7 en 9 december van 19.00 tot 20.30 uur wordt twee keer een toelichting gegeven op een
Lees verder

Digitale samenwerksessie dinsdag 14 december: grootschalige opwek duurzame energie
Digitale samenwerksessie dinsdag 14 december: grootschalige opwek duurzame energie Op dinsdag 14 december a.s. organiseert de gemeente Woudenberg opnieuw een samenwerksessie voor alle inwoners en ondernemers van Woudenberg. Door de coronamaatregelen is deze tweede sessie digitaal. Samen met u willen we de mogelijkheden onderzoeken voor het opwekken
Lees verder

Dak van de stad, wij willen wel
Dak van de stad, wij willen wel Een gloednieuwe markthal op het plein van de stad, maar dan zonder zonnepanelen? Dat kan in deze tijd toch niet... Het bericht Dak van de stad, wij willen wel verscheen eerst op deA. Drijvende zonnebron De Dolten/Oudehaske in lokaal eigendom gekomen; meerdere Freonen betrokken
Lees verder

Brabant, saboteer je duurzame ambities niet!
Brabant, saboteer je duurzame ambities niet! Door bodemenergie buitenspel te zetten, dreigen de bestuurders van de provincie Noord-Brabant het kind met het badwater weg te gooien en enorme duurzaamheidskansen te laten liggen. Hoe zit het dan met die ambitieuze plannen op het gebied van duurzaamheid? Frank Agterberg, voorzitter van...
Lees verder

Noord-Brabant, Limburg en Friesland krijgen komende jaren duizenden extra openbare laadpalen
Noord-Brabant, Limburg en Friesland krijgen komende jaren duizenden extra openbare laadpalen Vattenfall gaat samen met BAM 8.000 laadpalen plaatsen in de provincies Noord-Brabant en Limburg. Dat doen de energieleverancier en het bouwbedrijf verspreid over 68 gemeenten. Daarnaast voorziet TotalEnergies Friesland de komende jaren van 700 extra
Lees verder

Azolenresistente schimmels in hout- en groenafval en in het loof van aardappelen, uien en aardbeien
Azolenresistente schimmels in hout- en groenafval en in het loof van aardappelen, uien en aardbeien Routes Lelystad Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Warmte winnen én fosfor verwijderen uit oppervlaktewater: kan het (uit)?
Warmte winnen én fosfor verwijderen uit oppervlaktewater: kan het (uit)? Weet jij hoe we thermische energiewinning uit oppervlaktewater (TEO) én fosforverwijdering kunnen combineren op een ecologisch én economisch aantrekkelijke manier? Deel je idee, maak kans op de hoofdp... Beoordelingskader koudelozingen Wat zijn de
Lees verder