Doorgaan naar hoofdcontent

BE scoort weer een 10!

de Duurzame Wereld
BE scoort weer een 10!
BE scoort weer een 10! Voor het 7de jaar op rij scoort BrummenEnergie | om het rapportcijfer 10 voor duurzaamheid in de Stroomranking van de Consumentenbond, WISE en Natuur&Milieu!       New podcast series: Solar Success in Africa SolarPower Europe are pleased to announce season 2 of our popular podcast series
Lees verder

Hoe duurzaam is al dat thuiswerken eigenlijk?
Hoe duurzaam is al dat thuiswerken eigenlijk? Net toen we dachten weer dagelijks naar kantoor te kunnen, kwam de najaarsgolf terug en was het weer continue Teams'en, zoomen en google meeten. De volledige lockdown, die 19 december inging, deed daar nog een schepje bovenop. Daar waar mogelijk was het weer thuis werken geblazen. Maar hoe duurzaam...
Lees verder

Opening 'De Buurtvalk' het Eiland Sneek
Opening 'De Buurtvalk' het Eiland Sneek ensdag 15 december werd 'De Buurtvalk' in de Sneker wijk het Eiland geopend. In dit informatiepunt aan de Valkstraat, kunnen inwoners van het Eiland terecht met vragen over hun wijk aan Elkien, Accolade en de Gemeente Súdwest-Fryslân. The post Opening 'De Buurtvalk' het Eiland Sneek...
Lees verder

ZonnepanelenDelen: 'Democratisering van de energietransitie vereist bereikbare financiering voor iedereen'
ZonnepanelenDelen: 'Democratisering van de energietransitie vereist bereikbare financiering voor iedereen' ZonnepanelenDelen maakt zonne-energie toegankelijk voor iedereen. Dat versnelt de energietransitie en zorgt ervoor dat het plukken van de financiële vruchten niet is voorbehouden aan een selecte groep. Circulaire
Lees verder

Naked Energy vraagt faillissement aan, ACM trekt vergunningen in
Naked Energy vraagt faillissement aan, ACM trekt vergunningen in Energiebedrijf Naked Energy heeft faillissement aangevraagd. Daarom trekt de ACM de vergunningen voor het leveren van elektriciteit en gas in. Intrekking leveringsvergunningen elektriciteit en gas aan kleinverbruikers door Naked Energy De Autoriteit
Lees verder

KIDV Recyclecheck: PET-trays voortaan 'goed recyclebaar'
KIDV Recyclecheck: PET-trays voortaan 'goed recyclebaar' In de update 2022 van de KIDV Recyclecheck voor vormvaste kunststof verpakkingen gaan gethermovormde PET-verpakkingen, zoals PET-trays, van 'beperkt recyclebaar' naar 'goed recyclebaar'. Na diverse pilots en optimalisaties is de verwerking van dit type verpakkingen op stoom.
Lees verder

Wocozon: 'Monitoring prestaties zonnepanelen onmisbaar voor rendement woningcorporaties'
Wocozon: 'Monitoring prestaties zonnepanelen onmisbaar voor rendement woningcorporaties' 240.000 zonnepanelen op 30.000 sociale huurwoningen en een totaal gerealiseerd vermogen van 72 megawattpiek. Met die cijfers op haar conto gaat Wocozon 2022 in. Kerstreces Solar Magazine: de 10 meestgelezen artikelen van 2021 In de
Lees verder

Circulaire economie heeft meer nodig dan energietransitie
Circulaire economie heeft meer nodig dan energietransitie De circulaire economie en de energietransitie zijn twee verschillende vormen van systeemverandering.  Op sommige terreinen kunnen ze elkaar versterken. Maar er zit ook spanning tussen beide transities. In economenblad ESB beschrijven SER-secretarissen Ton van der Wijst en Alexander van
Lees verder

Nieuwe seismische data beschikbaar
Nieuwe seismische data beschikbaar De bewerkte data voor de nieuwverworven SCAN-lijn 31 zijn nu beschikbaar via NLOG. Lijn 31 is een lange onderzoekslijn die loopt van Noord naar Zuid-Limburg tot aan de grens met België. Bij Selfkant loopt de lijn over een afstand van zo'n zes kilometer door Duitsland. Hiervoor werd samengewerkt met...
Lees verder