Doorgaan naar hoofdcontent

Besluit ACER over langetermijn capaciteitsberekening Core regio

de Duurzame Wereld
Besluit ACER over langetermijn capaciteitsberekening Core regio
Besluit ACER over langetermijn capaciteitsberekening Core regio ACER, het Europese agentschap voor de samenwerking tussen energietoezichthouders, heeft op 3 november 2021 een besluit genomen over de langetermijn capaciteitsberekening voor de Core regio. Besluit ACER over verdeling kosten firmness en vergoeding
Lees verder

Kosten voor transport container uit China naar Rotterdam stijgen voor tweede week op rij
Kosten voor transport container uit China naar Rotterdam stijgen voor tweede week op rij Waar de World Container Index (WCI) de daling weer heeft ingezet, lijken de kosten voor het transport van containers uit China naar Rotterdam weer licht te stijgen. Die bedragen nu 13.500 Amerikaanse dollar. Industriële bakkerijen
Lees verder

Het professionele composteerproces
Het professionele composteerproces In Nederland wordt jaarlijks bijna 2 miljoen ton professionele compost geproduceerd. Composteerbedrijven creëren van binnengekomen groene reststromen goed gemengde, gelijkmatige partijen grondstof. Dit is nodig omdat het aandeel gemaaid gras, blad of gft-afval door het jaar heen sterk verschilt....
Lees verder

Vlaanderen trekt 5 miljoen euro extra uit voor subsidie thuisbatterij: al 10.000 premies aangevraagd
Vlaanderen trekt 5 miljoen euro extra uit voor subsidie thuisbatterij: al 10.000 premies aangevraagd Om een lege subsidiepot te voorkomen, trekt Vlaams minister van Energie Zuhal Demir 5 miljoen euro extra uit voor de subsidie voor thuisbatterijen. Zo voorkomt ze het risico dat Vlamingen achter het net vissen. TV-uitzending
Lees verder

Vlaanderen installeert tot en met oktober 202 megawatt zonnepanelen
Vlaanderen installeert tot en met oktober 202 megawatt zonnepanelen Vlaanderen heeft tot en met oktober 202 megawatt zonnepanelen geïnstalleerd. De verkoop bij bedrijven is met 143 procent gegroeid, terwijl bij consumenten de verkopen met 69 procent zijn gedaald. Fase 2 van het Uitvoeringsprogramma: Van zoekgebieden en
Lees verder

Nuttige workshops KNHM foundation
Nuttige workshops KNHM foundation KNHM foundation daagt mensen uit hun leefomgeving socialer en mooier te maken. Ze inspireren, adviseren en verbinden maatschappelijke initiatieven waardoor zij sneller groeien. Dit doet deze organisatie als landelijk netwerk van 150 adviseurs die zich pro bono inzetten. Ook geven zij workshops en...
Lees verder

Energieblog: De energietransitie: centrale regie, of toch liever veel autonomie?
Energieblog: De energietransitie: centrale regie, of toch liever veel autonomie? Door Mart van Bracht, Director Programma System Integration bij Topsector Energie. Coöperatie Hoom wordt zelfstandig In 2016 wordt Hoom geregistreerd bij de Kamer van Koophandel. Ongeveer een jaar later, op 1 oktober 2017 start Hoom
Lees verder

Kies een passende kwaliteit compost
Kies een passende kwaliteit compost Compost draagt in hoge mate bij aan een vruchtbare bodem en is daarom geliefd bij boeren, tuinders, gemeenten en particulieren. Compost vindt zijn weg naar uiteenlopende bestemmingen, van parken en tuinen tot akkers en potgrond. Voor al die toepassingen zijn […] Het bericht Kies een passende...
Lees verder

Shell blaast natuurgebied op voor nog meer olie
Shell blaast natuurgebied op voor nog meer olie Shell gaat gewoon door met seismische tests om naar olie te zoeken in vitale broedgebieden voor walvissen langs de oostkust van Zuid-Afrika. Het bericht Shell blaast natuurgebied op voor nog meer olie verscheen eerst op Duurzaamnieuws. Jan Snelders: One stop shopping voor
Lees verder