Doorgaan naar hoofdcontent

Bijlage 1: Technische uitwerking aanpassing SDE++ 2023

de Duurzame Wereld
Bijlage 1: Technische uitwerking aanpassing SDE++ 2023
Bijlage 1: Technische uitwerking aanpassing SDE++ 2023 Behorende bij kamerbrief over het Verloop SDE++ 2021, openstelling SDE++ 2022 en voorstel aanpassing SDE++ per 2023.Bijlage 1: Technische uitwerking aanpassing SDE++ 2023. Bijlage 2. Overprogrammering en impact energieprijzen op de SDE++-reserves Bijlage horende
Lees verder

Landal GreenParks start op vakantiepark Vaals proef met zonnecollectoren
Landal GreenParks start op vakantiepark Vaals proef met zonnecollectoren Landal GreenParks is een pilot gestart met zonnecollectoren. Daarmee wil het bedrijf met ruim 100 bungalowparken in Nederland onderzoeken of zonnewarmte een geschikte oplossing voor verduurzaming van de parken is. November slechte maand voor
Lees verder

Limburg organiseert Limburgse Circulaire Innovatie Top 20
Limburg organiseert Limburgse Circulaire Innovatie Top 20 De Limburgse Werkgevers Vereniging (LWV), Provincie Limburg, Rabobank en LIOF gaan alle Limburgse ideeën en initiatieven op het gebied van circulaire innovatie verzamelen en op de kaart zetten. "Veel ondernemers in Limburg zijn al volop bezig met het realiseren van circulaire innovaties. Door
Lees verder

SDE++ 2021 extreem overtekend: subsidie aangevraagd voor 4,1 gigawattpiek zonnepanelen en 7,3 miljard euro CCS en CCU
SDE++ 2021 extreem overtekend: subsidie aangevraagd voor 4,1 gigawattpiek zonnepanelen en 7,3 miljard euro CCS en CCU De SDE++ 2021 is extreem overtekend: er is voor 12 miljard euro subsidie aangevraagd en maar 5 miljard euro subsidie beschikbaar. Het gaat om 2,2 miljard euro voor zonnepanelen en 7,3 miljard euro voor CCS en CCU.
Lees verder

Overeenstemming bereikt over Onderhandelaarsakkoord voor de Noordzee
Overeenstemming bereikt over Onderhandelaarsakkoord voor de Noordzee De rijksoverheid, de energiesector, de visserij, de natuurorganisaties en de brancheorganisatie van zeehavens hebben in het Noordzeeoverleg overeenstemming bereikt over een Onderhandelaarsakkoord. Het motto van het Onderhandelaarsakkoord is: extra mijlen voor een gezonde Noordzee.
Lees verder

Herman Huisman overleden
Herman Huisman overleden Nieuwsbericht | 26 november 2021 Transitievisie warmte en milieueffectrapportage Nieuwsbericht | 4 oktober 2021 Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Beantwoording vragen inzake de Tarifering gebruiksvergoeding spoor vanaf 2023
Beantwoording vragen inzake de Tarifering gebruiksvergoeding spoor vanaf 2023 Voortgang introductie ICNG op de HSL Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Via Groen Lenen terug naar een betaalbare energierekening Kwalitatief hoogwaardig installeren Conduct lanceert SolarS...
Via Groen Lenen terug naar een betaalbare energierekening Kwalitatief hoogwaardig installeren Conduct lanceert SolarSafe HOME, b... Ontwikkelingen internationaal personenvervoer per spoor Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de
Lees verder

Kamerbrief over Ontwerpbesluit houdende regels met betrekking tot vergoeding van schade van exploitanten van kolencen...
Kamerbrief over Ontwerpbesluit houdende regels met betrekking tot vergoeding van schade van exploitanten van kolencentrales in verband met de beperking van de CO2-emissie Staatssecretaris Yeşilgöz-Zegerius (EZK) informeert de Eerste Kamer over het Ontwerpbesluit houdende regels met betrekking tot vergoeding van schade van exploitanten van
Lees verder