Doorgaan naar hoofdcontent

Blik op Portugal – Zingeving

Blik op Portugal – Zingeving
Het decembernummer van Blik op Portugal staat in het teken van zingeving. Waar zet ik mijn tijd en energie voor in, en wat is de waarde van mijn leven voor anderen? Mario Smit was op zoek naar meer zingeving in zijn leven, en kwam uit bij het Interkerkelijk Algarve Pastoraat waar hij nu voorzitter...


Catalonië overweegt afschaffing voetbalvelden op scholen
Vrijwel alle schoolpleinen van openbare scholen in Spanje beschikken over een betonnen voetbalveld. Om te 'voorkomen dat er groepen zijn die worden gediscrimineerd' overweegt het regiobestuur deze nu te verwijderen.


Messi betaalde 30 miljoen voor hotel dat deels gesloopt moet worden
Stervoetballer Messi kocht in 2017 voor meer dan 30 miljoen euro een hotel aan het strand in Sitges (Barcelona). Het boetiekhotel van 4 sterren is heeft 77 kamers en suites, een spa, een zwembad, een fitness en een skybar.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.