Doorgaan naar hoofdcontent

Circulair Friesland wint Amerikaanse duurzaamheidsprijs

de Duurzame Wereld
Circulair Friesland wint Amerikaanse duurzaamheidsprijs
Circulair Friesland wint Amerikaanse duurzaamheidsprijs Circulair Friesland heeft de Amerikaanse 4 Gen Award gewonnen in de categorie 'Meest duurzame organisatie'! Daarmee is Circulair Friesland de eerste niet-Amerikaanse prijswinnaar van deze prestigieuze award. De in Washington gevestigde organisatie Leaders in Energy reikt jaarlijks deze awards
Lees verder

12 aanbevelingen voor slim laden elektrische auto's: van netcongestie tot zonne-energie
12 aanbevelingen voor slim laden elektrische auto's: van netcongestie tot zonne-energie Het Nationaal Kennisplatform Laadinfrastructuur (NKL) en Enervalis doen 12 aanbevelingen om slim laden van elektrische auto's te optimaliseren om onder meer netcongestie te voorkomen en zonne-energie te benutten. Kiwa wil branchegenoot
Lees verder

DNV completes successful verification and assessments of GustoMSC's Tri-Floater
DNV completes successful verification and assessments of GustoMSC's Tri-Floater DNV, the world's leading classification society, has completed a Concept Verification and Technical & Commercial Assessment of HHWE member GustoMSC's Tri-Floater, a floating offshore wind turbine foundation. The Tri-Floater wind turbine foundation is a modular,...
Lees verder

Veilige voorspelling IEA: België installeert tot en met 2026 jaarlijks 600 à 700 megawattpiek zonnepanelen
Veilige voorspelling IEA: België installeert tot en met 2026 jaarlijks 600 à 700 megawattpiek zonnepanelen Het internationaal energieagentschap IEA voorspelt dat België tot en met 2026 jaarlijks 600 tot 700 megawattpiek zonnepanelen zal installeren. Het IEA doet deze voorspelling in het nieuwe rapport Renewables 2021. ISDE:
Lees verder

Internetconsultatie Subsidieregeling Schoon en Emissieloos Bouwmaterieel
Internetconsultatie Subsidieregeling Schoon en Emissieloos Bouwmaterieel Het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat bereidt de Subsidieregeling Schoon en Emissieloos Bouwmaterieel (SSEB) voor. Dit om bij te dragen aan 60% minder stikstof in de bouw in 2030. Door deze regeling kunnen subsidies worden verstrekt voor 1. De aanschaf van een
Lees verder

Hoe duurzaam is Druten? Deel uw mening online!
Hoe duurzaam is Druten? Deel uw mening online! Online workshop: A methodology for speeding up energy communities Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

'De Klimaatcrisis is een gezondheidscrisis': CO2-uitstootreductie in de zorg
'De Klimaatcrisis is een gezondheidscrisis': CO2-uitstootreductie in de zorg Evelyn Brakema (huisarts in opleiding en onderzoeker naar duurzame zorg) voert het woord tijdens de sessie van de Dag van het Klimaatakkoord over bindende afspraken voor de verduurzaming van de zorgsector, gefocust op circulariteit en energieverbruikbeperking. Immers, 7%
Lees verder

Een warmtepomp? Hoe dan?
Een warmtepomp? Hoe dan? Een bijdrage van Christian Nederlof en Wim Fleuren In deze nieuwsbrief gaan we analyseren of uw woning geschikt is voor een warmtepomp. We doorlopen samen een stappenplan en we bespreken 3 mogelijke manieren om een antwoord te krijgen op deze vraag. De eerste stap is vaak de moeilijkste, dus daar...
Lees verder

Action for Implementing People Centred Clean Energy Transitions - Spanish Stream
Action for Implementing People Centred Clean Energy Transitions - Spanish Stream Beantwoording Kamervragen over het bericht Grenzen van baggeren in Waddenzee nabij Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder