Doorgaan naar hoofdcontent

Creatieve fietsendief gepakt in Benidorm

Creatieve fietsendief gepakt in Benidorm
Agenten van de Nationale Politie hebben in Benidorm de vermeende dader gearresteerd van verschillende diefstallen van fietsen. De fietsen zijn gestolen uit gemeenschappelijke garages van diverse urbanisaties.


Zara presenteert AZ, de eerste collectie in het metaversum
Zara zet zijn eerste stappen in het metaversum, de snelle groeiende virtuele wereld van games en AR (augmented reality). De Spaanse modeketen presenteert een virtuele kledingcollectie, die vanaf vandaag verkrijgbaar is op de website van het Spaanse merk.


'Wooden Boat Building in WA expositie geopend in Fremantle'


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.