Doorgaan naar hoofdcontent

De Alliantie legt 100.000e zonnepaneel

de Duurzame Wereld
De Alliantie legt 100.000e zonnepaneel
De Alliantie legt 100.000e zonnepaneel De Alliantie maakt snelle stappen in de verduurzaming van haar woningportefeuille. Met 54.000 woningen kan de woningcorporatie een verschil maken. De Alliantie investeert fors in energiebesparende maatregelen, waaronder zonnepanelen. Bijna 20.000 daken zijn inmiddels voorzien. Op de valreep in 2021...
Lees verder

Data Tech Challenge wakkert enthousiasme studenten over aquathermie aan
Data Tech Challenge wakkert enthousiasme studenten over aquathermie aan Thermische energie uit oppervlaktewater? Zahra Nassralla, student civiele techniek aan de Haagse Hogeschool, had er nooit van gehoord. Maar sinds ze meedeed aan de Delta Tech Challenge is haar interesse gewekt voor aquathermie, duurzaam verwarmen en koelen met water. Lees meer
Lees verder

"Weet waar je moet kijken voor talent"
"Weet waar je moet kijken voor talent" Damesklas voor traditionele mannenfuncties Marloes van Diffelen vertelde vanuit haar rol als Teamleider Serviceteam Operations hoe Stedin het aantal vrouwelijke monteurs binnen Stedin verdubbeld heeft. Omdat het onderwerp blijvende aandacht vraagt en er helaas (nog) geen standaardoplossing is voor...
Lees verder

Inschrijven voor Zondelen Zonnepark Harderwijk niet meer mogelijk!
Inschrijven voor Zondelen Zonnepark Harderwijk niet meer mogelijk! Tot en met 15 december is het mogelijk geweest om te participeren in het zonnepark op het overloopparkeerterrein. De inschrijving is inmiddels gesloten en degene die voor participaties hebben ingeschreven, ontvingen op 17 december een bericht met de toewijzing. In totaal is er
Lees verder

Solar Construct Nederland: 'We kruipen nog dichter naar de installateur toe'
Solar Construct Nederland: 'We kruipen nog dichter naar de installateur toe' Een tekort aan grondstoffen, hoge transportkosten en een toenemend aantal formaten zonnepanelen. De uitdagingen voor montagesysteemfabrikant Solar Construct Nederland waren in 2021 talrijk. Conduct: 'Uitdagende marktomstandigheden mogen niet ten
Lees verder

30% van alle geproduceerde sokken wereldwijd nutteloos verbrand
30% van alle geproduceerde sokken wereldwijd nutteloos verbrand Over de hele wereld verspreid liggen magazijnen vol met nieuwe sokken die ongebruikt onderweg zijn naar de verbrandingsoven of de afvalstort. Zeker 30% van de geproduceerde textiel wereldwijd raakt nooit een mensenlichaam, dit is een gevolg van de overproductie in de textielindustrie.
Lees verder

Onderzoek Waalwijk naar milieueffecten windturbines
Onderzoek Waalwijk naar milieueffecten windturbines Online bijeenkomst 18 januari Terugblik Raadsplein maandag 20 december De besluitvormingsronde van de gemeenteraad van maandag 20 december was digitaal in verband met de aangescherpte coronamaatregelen. Lees de samenvatting hieronder of bekijk het videoverslag.
Lees verder

Edo Rem (Forbo Flooring): 'Marmoleum zal altijd voor klimaatmars uit blijven lopen'
Edo Rem (Forbo Flooring): 'Marmoleum zal altijd voor klimaatmars uit blijven lopen' Forbo Flooring blijft met haar duurzame vlaggenschip Marmoleum ver vooruitlopen op de klimaatdoelstellingen zoals onlangs vastgelegd in het verdrag van Glasgow. De CO2-neutraal geproduceerde en circulaire vloer, gemaakt van natuurlijke en hernieuwbare grondstoffen is
Lees verder

MVO Nederland beoordeelt regeerakkoord op de 7 thema's van de nieuwe economie
MVO Nederland beoordeelt regeerakkoord op de 7 thema's van de nieuwe economie MVO Nederland heeft het regeerakkoord van VVD, D66, CDA en ChristenUnie beoordeeld op de zeven thema's van de nieuwe economie: nieuwe rijkdom, echte prijzen, transparante ketens, inclusief ondernemen, groene energie, biodiversiteit en circulaire economie. Met de analyse
Lees verder