Doorgaan naar hoofdcontent

De voor- en nadelen van windenergie

de Duurzame Wereld
De voor- en nadelen van windenergie
De voor- en nadelen van windenergie Windenergie is nodig om de opwarming van de aarde tegen te gaan. Wat zijn de voor- en nadelen van windenergie? We zetten ze voor je op een rij. €20 mln subsidie voor (waterstof)elektrische bouwmachines Het demissionaire kabinet trekt voor 2022 een bescheiden subsidie uit om de
Lees verder

Holland Solar betreurt overtekening SDE++ 2021: 'Verdeling subsidie moet verbeterd worden'
Holland Solar betreurt overtekening SDE++ 2021: 'Verdeling subsidie moet verbeterd worden' Holland Solar is teleurgesteld over de forse overtekening van de subsidieregeling SDE++ 2021. De brancheorganisatie pleit voor aanpassing van de systematiek zodat de subsidie beter verdeeld wordt. Routekaart voor 100 procent duurzame
Lees verder

Nominaties EZK Energy Award 2021: voorbeelden van verduurzaming energiehuishouding
Nominaties EZK Energy Award 2021: voorbeelden van verduurzaming energiehuishouding Mol Freesia BV, TSN Groen en Mijnwater zijn genomineerd voor de EZK Energy Award 2021. Deze award zet organisaties in de spotlights die zich onderscheiden op het gebied van energiebesparing, duurzame energieopwekking en/of het gebruik van hernieuwbare (duurzame)
Lees verder

Alles over verduurzaming en renovatie bedrijventerreinen
Alles over verduurzaming en renovatie bedrijventerreinen In een reeks van webinars gingen experts van TKI Urban Energy en diverse marktpartijen diep in op het verduurzamen en renoveren van bedrijventerreinen. Ontdek ook alle kansen die er liggen, welke verbindingen je kunt maken en de slimme oplossingen waarvan je het bestaan nog niet kende.
Lees verder

EU wil nultarief voor btw op zonnepanelen toestaan na akkoord Europese ministers
EU wil nultarief voor btw op zonnepanelen toestaan na akkoord Europese ministers De Europese Raad heeft overeenstemming bereikt om EU-lidstaten de ruimte te bieden de btw op zonnepanelen te verlagen tot 0 procent. Individuele landen beslissen zelf, dus ook Nederland en België, of ze dit doen. Webcast KIDV - Fost Plus '
Lees verder

Duurzame inspiratie voor je woning
Duurzame inspiratie voor je woning 1.800 huiseigenaren delen hun kennis en ervaringen via het platform. Een heleboel informatie, waar jij gebruik van kunt maken bij het verduurzamen van jouw woning. We laten je graag zien wat je allemaal kunt vinden op het platform. 1. Bekijk voorbeeldwoningen Bij de voorbeelden kun je selecteren op...
Lees verder

Abengo wint Energy Globe World Award voor Sun-to-Liquid
Abengo wint Energy Globe World Award voor Sun-to-Liquid Abengoa e.a. hebben de 22-ste Energy Globe World Award gewonnen voor hun deelname aan het project, Sun to Liquid. Dit project is ontwikkeld door een samenwerkingsverband tussen een aantal toonaangevende Europese instanties : ETH (Technische Hogeschool) Zürich, IMDEA Energy (Onderzoeksinstituut
Lees verder

Antwoorden op Kamervragen over 9e incidentele suppletoire EZK-begroting 2021
Antwoorden op Kamervragen over 9e incidentele suppletoire EZK-begroting 2021 Minister Blok (EZK) geeft antwoord op vragen over de 9e incidentele suppletoire begroting voor 2021 van het ministerie van Economische Zaken en Klimaat (EZK). De Tweede Kamer heeft deze vragen gesteld. Energiecoöperaties Tzum en Reduzum tekenen
Lees verder

NVKL Connect ontbijtsessie leiderschap op 18 februari
NVKL Connect ontbijtsessie leiderschap op 18 februari 7 december: Dutch Virtual District Heating Visit to Denmark It is a great pleasure to welcome you to the "2021 Virtual Delegation Visit to Denmark". This visit will be virtual! Nevertheless, I hope you will all be active partners in making this a success with a lot
Lees verder