Doorgaan naar hoofdcontent

Derks Autogroep heeft opnieuw certificaat Erkend Duurzaam

de Duurzame Wereld
Derks Autogroep heeft opnieuw certificaat Erkend Duurzaam
Derks Autogroep heeft opnieuw certificaat Erkend Duurzaam Derks Autogroep uit Uden is met een score van 90% opnieuw officieel Erkend Duurzaam. Het certificaat Erkend Duurzaam is het bewijs dat Derks Autogroep in alle facetten van de bedrijfsvoering duurzame veranderingen heeft doorgevoerd. Het IvDM (Instituut voor duurzame mobiliteit)
Lees verder

Kruidenierslogica en metaforen zijn gevaarlijker dan je denkt
Kruidenierslogica en metaforen zijn gevaarlijker dan je denkt Om een niet op harde feiten gebaseerde mening kracht bij te zetten, kan men zich bij gebrek aan kennis van zaken beroepen op uitdrukkingen en gezegdes zoals, "het is gewoon zo". Het bericht Kruidenierslogica en metaforen zijn gevaarlijker dan je denkt verscheen eerst op Duurzaamnieuws.
Lees verder

Texelse Bierbrouwerij investeert in Texelse Natuur en Landbouw
Texelse Bierbrouwerij investeert in Texelse Natuur en Landbouw De Texelse Bierbrouwerij betrekt haar brouwgerst al vele jaren van het eiland. Vanaf het oogstseizoen 2022 zal de voor de brouwerij benodigde hoeveelheid gerst natuurinclusief geteeld zijn. Dit door het toepassen van kruidenrijke randen op de akkers waar gerst wordt verbouwd. Daarnaast
Lees verder

THUISACCU: NOG EVEN GEDULD!
THUISACCU: NOG EVEN GEDULD! Is het verstandig om die nu al aan te schaffen? Waarom zijn ze in België dan al zo populair? In deze blog gaan we hier nader op in. Het bericht THUISACCU: NOG EVEN GEDULD! verscheen eerst op KempenEnergie. Meer schone bouwmachines: Kabinet maakt er werk van! Meer schone bouwmachines:
Lees verder

Stadsvlinders doen het beter en leven langer
Stadsvlinders doen het beter en leven langer Stadsvlinders doen er langer over om in de overwinteringsmodus te gaan dan hun tegenhangers op het platteland. Ze hebben zich aangepast aan de warme stedelijke omgeving. Het bericht Stadsvlinders doen het beter en leven langer verscheen eerst op Duurzaamnieuws. Sterke toename CO2
Lees verder

Onderzoekers ontdekken dat materiaal uit hout batterijen veiliger en beter voor het milieu maakt
Onderzoekers ontdekken dat materiaal uit hout batterijen veiliger en beter voor het milieu maakt De batterij is een superhandige manier om lichten of apparaten te laten werken zonder uitstoot van CO2. Ook in auto's, scooters en elektrische fietsen en andere apparaten zitten batterijen, die we accu's noemen. De batterij is dus het ideale
Lees verder

Sterrencast aangetrokken voor nieuwe serie over klimaatverandering
Sterrencast aangetrokken voor nieuwe serie over klimaatverandering Een nieuwe dramaserie van Apple TV zal het thema klimaatverandering aantippen. De serie heet 'Extrapolations "intieme, onverwachte verhalen over hoe de komende veranderingen op de planeet liefde, geloof, werk en familie zullen beïnvloeden". De cast bestaat onder meer uit de
Lees verder

Gerdien de Vries: het 'gedoe' van je woning verduurzamen
Gerdien de Vries: het 'gedoe' van je woning verduurzamen         Uitstelgedrag vanwege kosten en 'het gedoe' Een goed artikel (https://www.ad.nl/wonen/dit-is-voor-veel-mensen-de-grootste-hindernis-bij-verduurzamen-van-woning-en-het-is-niet-geld~a1e1aa64d/) en precies wat wij ook vaak horen van bewoners. Want waarom komen...
Lees verder

Circulair Friesland wint Amerikaanse duurzaamheidsprijs
Circulair Friesland wint Amerikaanse duurzaamheidsprijs Groen scoren met toekomstbestendigheid op veel fronten Begin november zijn op de innovatiebeurs Building Holland voor de derde keer de VBI GreenScore-certificaten uitgereikt aan actuele Nederlandse bouwprojecten. Deze projecten dragen in hoge mate bij aan vastgoed
Lees verder