Doorgaan naar hoofdcontent

DHC Hockey Hong Kong @DHCHKHockey

DHC Hockey Hong Kong @DHCHKHockey


VWS: boost aan gebruik FFP2-maskers voor de zorg
Het ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport (VWS) stelt een deel van de voorraad FFP2-maskers van het Landelijk Consortium Hulpmiddelen (LCH) tegen een gereduceerd bedrag beschikbaar aan de zorg. Zorgverleners moeten in voldoende mate kunnen beschikken over FFP2-maskers, wanneer zij...


Dutch Church London @nederlandsekerk
Een kijkje achter de schermen bij de opnames van de kersttoespraak in de vestibule van Paleis Huis ten Bosch. De kersttoespraak van de Koning wordt op Eerste Kerstdag om 13.00 uur uitgezonden op o.a. NPO 1 en NPO Radio 1. Zie voor meer informatie:...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.