Doorgaan naar hoofdcontent

Dutch Club Neerlandia @neerlandia.sydney

Dutch Club Neerlandia @neerlandia.sydney
Dear Members & Friends of the Dutch Club Neerlandia/Sydney 12:01:2021 A very big thank you to Sinterklaas for coming to our club to help us celebrate his birthday and handing out presents to the children with the help of his Pieten. Bubbles the clown entertained the children before Sinterklaas...


Malaysian Dutch Business Council (MDBC) @mdbc.com.my


Wetenschappers luisteren vissen af in koraalrif in Indonesiƫ
Wetenschappers hebben vissen 'afgeluisterd' in een gerestaureerd koraalrif in IndonesiĆ«. Uit het geluid dat de dieren er maken, blijkt dat het rif, dat verwoest was door visserij, weer tot leven komt.    De wetenschappers voerden hun onderzoek uit bij de Spermonde Archipel, een groep...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.