Doorgaan naar hoofdcontent

ECCO Online Conference on Entrepreneurship, 6 December 2021, Part I

de Duurzame Wereld
ECCO Online Conference on Entrepreneurship, 6 December 2021, Part I
ECCO Online Conference on Entrepreneurship, 6 December 2021, Part I Vervoerplannen 2022, BVOV en actuele ontwikkelingen OV en taxi Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Projectbeslissing Maaslijn
Projectbeslissing Maaslijn Wat! Alweer een 10! Ja hoor! Voor het vierde jaar op rij staat Energie VanOns op nummer 1 in de groene stroomranking! Energie VanOns scoort ook in 2021 de maximale score van 10 én staat helemaal bovenaan. De Consumentenbond, Natuur & Milieu en Wise onderzoeken elk jaar de duurzaamheid van
Lees verder

Opbrengsten Volksmolen november 2021
Opbrengsten Volksmolen november 2021 De maandelijkse opbrengsten in kWh vanaf december tot en met november. De gerealiseerde productie wordt hier vergeleken met de P50 waarden. De p50 waarde is de productie die ten minste in 50 % (5) van de 10 komende jaren (statistisch gezien) gerealiseerd zal worden. Opbrengsten wind
Lees verder

Voortgang herziening tarievenstelsel transportsectoren
Voortgang herziening tarievenstelsel transportsectoren       ElaadNL Webtalk #28 - Terugblik op 2021 vanuit het Elaad Testlab       Projectbeslissing Maaslijn       De commotie rond de digitale workshop van 2 december Bij de online
Lees verder

De commotie rond de digitale workshop van 2 december
De commotie rond de digitale workshop van 2 december Bij de online workshop van 2 december bleek, dat zich bij de 27 deelnemers ook een paar sceptische anti-stokers hadden aangemeld.  Ze vroegen niet om uitleg of tips, maar kwamen met vragen die gericht waren op discussie over het wetenschappelijk bewijs achter adviezen en tips. Toen de docent...
Lees verder

Banken zijn los: investeringen in zonne-energie blijven groeien
Banken zijn los: investeringen in zonne-energie blijven groeien Geld, geld, en nog eens geld. De Nederlandse en Vlaamse energietransitie is in feite pas net begonnen, maar het gebrek aan kapitaal heeft al vele honderden zonne-energieprojecten de nek omgedraaid. LONGi Solar ziet M10 zonnecellen als nieuwe standaard voor
Lees verder

PAW in de praktijk: Vlieland
PAW in de praktijk: Vlieland Op Vlieland worden binnenkort 39 woningen en één utiliteitsgebouw (de Vliehorst) in de wijk Duinwijck duurzaam verwarmd. Begin december 2021 gingen we daar langs en maakten een video. Lees meer over PAW in de praktijk: Vlieland Flikkerende ledlampen, hoe voorkom je dat? Het dimmen van
Lees verder

Nieuwsbrief – december 2021
Nieuwsbrief – december 2021 De nieuwsbrief van december 2021 is beschikbaar. Hij is te bekijken en te downloaden via het beschermde menu-onderdeel Nieuwsbrieven. Vakmanschap Zonnestroom komt op stoom: 80 installateurs al in bezit Bewijs van Vakmanschap Vakmanschap Zonnestroom is een initiatief van Techniek Nederland,
Lees verder

PAW in de praktijk: Vlieland
PAW in de praktijk: Vlieland Op Vlieland worden binnenkort 39 woningen en één utiliteitsgebouw (de Vliehorst) in de wijk Duinwijck duurzaam verwarmd. Begin december 2021 gingen we daar langs en maakten een video. Lees meer over PAW in de praktijk: Vlieland       Banken zijn los: investeringen in zonne-energie
Lees verder