Doorgaan naar hoofdcontent

Ecorus installeert zonnepanelen op 2.000 woningen van woningcorporatie Vivare

de Duurzame Wereld
Ecorus installeert zonnepanelen op 2.000 woningen van woningcorporatie Vivare
Ecorus installeert zonnepanelen op 2.000 woningen van woningcorporatie Vivare Ecorus gaat voor woningcorporatie Vivare tenminste 2.000 woningen van zonnepanelen voorzien. Het zonne-energiebedrijf wordt ook verantwoordelijk voor de monitoring, het beheer en het onderhoud van de installaties. Gemeente Amsterdam gaat inwoners
Lees verder

Prestatiemaatstaven voor variabele remuneratie van CEO's hebben impact op duurzaamheidsprestaties van bedrijven
Prestatiemaatstaven voor variabele remuneratie van CEO's hebben impact op duurzaamheidsprestaties van bedrijven De remuneratie van CEO's van Belgische beursgenoteerde bedrijven is in 2020 vrij stabiel gebleven, met uitzondering van de jaarlijkse bonus. Niet alleen hebben minder CEO's een bonus ontvangen, zij die er wel een hebben ontvangen, kregen
Lees verder

Zonnewarmtepark Mol Freesia en G2 Energy genomineerd voor EZK Energy Award 2021
Zonnewarmtepark Mol Freesia en G2 Energy genomineerd voor EZK Energy Award 2021 Mol Freesia, TSN Groen en Mijnwater zijn genomineerd voor de EZK Energy Award 2021. Mol Freesia is genomineerd met zijn zonnewarmtepark van 10.000 vierkante meter dat gebouwd is door G2 Energy. Minister Demir: 'Geen zorgen over potentie
Lees verder

Plantaardig (kerst)ontbijt 'een eitje' met de nieuwste innovatie van GREENFORCE
Plantaardig (kerst)ontbijt 'een eitje' met de nieuwste innovatie van GREENFORCE De voorbereidingen voor het kerstdiner en -ontbijt zijn in menig huishouden alweer in volle gang. Duurzaam en plantaardig eten tijdens de feestdagen lijkt misschien een hele uitdaging maar met de plantaardige alternatieven van foodstartup GREENFORCE hoef je niets te
Lees verder

150 miljoen euro budget voor postcoderoossubsidie, subsidieregeling op 1 maart 2022 open
150 miljoen euro budget voor postcoderoossubsidie, subsidieregeling op 1 maart 2022 open Het komende kalenderjaar is er 150 miljoen euro subsidie beschikbaar voor postcoderoosprojecten met zonnepanelen en windmolens. De subsidieregeling SCE zal daarbij vanaf 1 maart 2022 opengesteld worden. De duurzame en herbruikbare
Lees verder

Eindadvies PBL: basisbedragen postcoderoossubsidie voor zonnepanelen minder ver omlaag
Eindadvies PBL: basisbedragen postcoderoossubsidie voor zonnepanelen minder ver omlaag Het PBL wil dat de basisbedragen van de postcoderoossubsidie voor zonnepanelen - officieel de Subsidieregeling Coƶperatieve Energieopwekking geheten - in 2022 iets minder ver omlaag gaan dan eerder geadviseerd. Wij staan naast de
Lees verder

Full Circle Textiles Project Focuses on Scaling Polyester Recycling
Full Circle Textiles Project Focuses on Scaling Polyester Recycling Fashion for Good today launches the Full Circle Textiles Project - Polyester, with the ambition to validate and scale promising technologies in polyester chemical recycling and to encourage financing and offtake commitments in the fashion industry. Polyester claims 52% of the global
Lees verder

Voortgang klimaatplan Stellendam (december)
Voortgang klimaatplan Stellendam (december) De meedenkersgroep van Stellendam ontstond in september 2020, in 't Haegse Huus. Die dag organiseerden wij een bijeenkomst waar wij vertelden over het project Klimaatkrachtig Goeree-Overflakkee en hoe we samen een klimaatplan voor Stellendam willen maken. Een groep inwoners heeft zich hiervoor...
Lees verder

Kamerbrief over vervolgaanpak vuurtoren Kijkduin in Den Helder
Kamerbrief over vervolgaanpak vuurtoren Kijkduin in Den Helder Minister Visser (IenW) informeert de Tweede Kamer over de uitkomsten van het nadere onderzoek naar de constructieve veiligheid van de vuurtoren Kijkduin in Den Helder (Lange Jaap) en de vervolgaanpak. Antwoorden op Kamervragen over wijziging regels industriĆ«le
Lees verder