Doorgaan naar hoofdcontent

Een stabiele energiepartner in deze roerige tijd; de energiecrisis

de Duurzame Wereld
Een stabiele energiepartner in deze roerige tijd; de energiecrisis
Een stabiele energiepartner in deze roerige tijd; de energiecrisis Het bericht Een stabiele energiepartner in deze roerige tijd; de energiecrisis verscheen eerst op MAIN Energie. Universiteiten Groningen en Erasmus winnaars SDG Challenge University 2021.2! Afgelopen donderdag (2 december) vond de finale van de
Lees verder

Kabinet maakt werk van meer schone bouwmachines
Kabinet maakt werk van meer schone bouwmachines Meer schone machines in de bouw. Bouwers kunnen vanaf volgend voorjaar met subsidie uitstootvrij bouwmaterieell, zoals graaf- en heimachines, betonmixers en bouwaggregaten kopen. Ook kunnen ze subsidie krijgen voor de ombouw of aanpassing van hun materieel van diesel naar waterstof of elektrisch....
Lees verder

EERA presentation at E Waste World Conference
EERA presentation at E Waste World Conference Fast Tracks: a requirement for a Circular Economy for WEEE Chris Slijkhuis EERA Board member The current way how waste shipments are organized should undergo a serious re-think, as it impedes proper recycling rather than supporting this. The presentation will dig into the procedures for shipping...
Lees verder

'De energietransitie is voor ons de enige weg vooruit'
'De energietransitie is voor ons de enige weg vooruit' Wie weet hoe het energielandschap er in 2050 uitziet? We hebben de vraag al vaker gesteld en waren ook benieuwd naar de visie van Ernst Japikse, algemeen directeur van warmtebedrijf Ennatuurlijk. Hij houdt een krachtig betoog over diverse oplossingen, voor Ennatuurlijk én voor de maatschappij.
Lees verder

Familie Scheffer deelt hun ervaring met de warmtepomp
Familie Scheffer deelt hun ervaring met de warmtepomp Peter en Miranda hebben een duurzaam huis: 'Het is allemaal reuze meegevallen' Peter en Miranda Scheffer krijgen veel vragen over het verduurzamen van het huis nu de gasprijs zo is gestegen. "We merken dat iedereen ermee bezig is, mensen vragen om advies", zegt Miranda. "In 2018 zijn we begonnen
Lees verder

Voorsorteren op de verwerking van steeds meer zonnepanelen
Voorsorteren op de verwerking van steeds meer zonnepanelen Oude zonnepanelen vormen een nieuwe afvalstroom in Nederland. De komende jaren worden er steeds meer zonnepanelen afgedankt. Het is belangrijk […] The post Nieuws first appeared on Stichting Open. OpMERkelijk nr. 7 is uit! Nieuwsbericht | 11 november 2021
Lees verder

Onderzoek prestaties van warmtepompen in Nederland
Onderzoek prestaties van warmtepompen in Nederland De Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO.nl) start een grootschalig monitoringstraject om inzicht te krijgen in praktijkprestaties van warmtepompsystemen in Nederlandse woningen. Conclusies NZO opgenomen in Aanvullend ontwerp NWP Programma Noordzee 2022 - 2027 Het
Lees verder

Ecoprog barometer 2021
Ecoprog barometer 2021 73 miljoen euro voor groene mobiliteit Nederland koploper maken in groen mobiliteit! Dat beogen twee consortia van bedrijven, waaronder DAF Trucks en VDL Groep. Het rijk […] Het bericht 73 miljoen euro voor groene mobiliteit verscheen eerst op H2Platform. Actueel nieuws
Lees verder

Huizen verwarmen met metrowarmte
Huizen verwarmen met metrowarmte Huizen in noord-Londen gaan verwarmd worden met de overtollige warmte die uit de metrobuizen komt. Hierdoor worden ook de stations koeler. Fabrikanten warmtepompen zijn boos op minister Ollongren Warmptepompleveranciers vrezen dat zij geen pompen meer kunnen plaatsen als de minister nieuwe
Lees verder