Doorgaan naar hoofdcontent

Eerste Indonesiër lokaal besmet met omikron

Eerste Indonesiër lokaal besmet met omikron
Indonesië heeft dinsdag (28/12/2021) de eerste lokale besmetting met de omikronvariant van het coronavirus geregistreerd. Het gaat om een 37-jarige man die in Medan (Noord-Sumatra) woont en recentelijk de Indonesische hoofdstad Jakarta heeft bezocht.    De man arriveerde op 6 december...


Wandelen met Ger Januari 2022
Beste wandelaars, In verband met weers- en of andere omstandigheden is het mogelijk dat een wandeling niet door kan gaan. Daarom raadpleeg altijd voor vertrek de wandelen met Ger Whatsapp groep.   Woensdag 1 december 2021 Engelse route Verzamelen 10.30 uur Bar...


Home sweet home met een handje van Aletta


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.