Doorgaan naar hoofdcontent

EHvJ over wijze van berekening van erfbelasting naar Duits recht

EHvJ over wijze van berekening van erfbelasting naar Duits recht
In zaak C‑394/20, betreffende een verzoek om een prejudiciële beslissing krachtens artikel 267 VWEU, ingediend door het Finanzgericht Düsseldorf (belastingrechter in eerste aanleg Düsseldorf, Duitsland) bij beslissing van 20 juli 2020, ingekomen bij het Hof op 18 augustus 2020, in de procedure XY...


Report on Chinese Online Music Market Opportunities
Kansenbericht over de Chinese online muziekmarkt. Het kansenbericht is opgesteld door de Nederlandse ambassade in Peking.


Update maatregelen Italië m.b.t. Coronavirus – 27 december 2021
Met ingang van 25 december 2021 moet je in Italië buitenshuis een mondkapje dragen. Deze maatregel geldt tot 31 januari 2022. Het is de nieuwste maatregel in de strijd tegen de Omikron variant. Veiligheid voor alles. Jaarwisseling 2021-2022 Een Italiaan viert Capodanno, de jaarwisseling, normaliter...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.