Doorgaan naar hoofdcontent

Embassy of the Netherlands in the United Kingdom @dutchembassyUK

Embassy of the Netherlands in the United Kingdom @dutchembassyUK
Update for travelling from the UK to the Netherlands | From TOMORROW (22 december 2021, 00:01) travellers coming from very high risk areas, including the UK, must self-isolate for 10 days upon arrival in the Netherlands - even if they have proof of vaccination or proof of recovery. The quarantine...


Call for European Heritage Days Stories
read more


Duitsland scherpt maatregelen aan na kerst
Vanaf 28 december sluiten in Duitsland de discotheken en clubs. Ook voor gevaccineerden en genezenen gaan dan contactbeperkingen gelden; de maximale groepsgrootte wordt tien personen, kinderen onder 14 jaar zijn uitgezonderd. Sportevenementen mogen alleen nog zonder publiek plaatsvinden. Dat heeft...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.