Doorgaan naar hoofdcontent

Energie VanOns op 1

de Duurzame Wereld
Energie VanOns op 1
Energie VanOns op 1 Energie VanOns staat voor het vierde jaar op rij op nummer 1 in de groene stroomranking! Ze scoort ook in 2021 de maximale score van 10 én staat helemaal bovenaan. Nieuwsbrief EOS - December 2021 96 Nieuwsbrief EOS - December 2021 p{ margin:10px 0; padding:0; } table{ border-collapse:collapse; } h1,h2,h3
Lees verder

Kamerbrief over Steunpakket in het eerste kwartaal van 2022
Kamerbrief over Steunpakket in het eerste kwartaal van 2022 Minister Blok, Minister Hoekstra, Staatssecretaris Wiersma en Staatssecretaris Vijlbrief informeren de Tweede Kamer over Steunpakket in het eerste kwartaal van 2022.Een gelijke brief is tevens naar de Eerste Kamer verzonden.       Energie VanOns op 1
Lees verder

Vanaf 2022 hogere subsidie voor isolatie en warmtepompen
Vanaf 2022 hogere subsidie voor isolatie en warmtepompen Vanaf januari 2022 verhoogt de Rijksoverheid de subsidiebedragen voor isolatiemaatregelen en (hybride) warmtepompen. Woningeigenaren kunnen hiervoor de Investerings Subsidie Duurzame Energie en energiebesparing (ISDE) gebruiken. Isolatiemaatregelen Er is een hogere subsidiebedrag voor...
Lees verder

Toyota vergeet waterstoftank en fuel cell in 16 nieuwe modellen
Toyota vergeet waterstoftank en fuel cell in 16 nieuwe modellen Het Japanse autoconcern Toyota heeft aangekondigd 30 nieuwe auto's met een batterij-elektrische aandrijving te introduceren voor 2030. Toyota wil te zijner tijd jaarlijks 3,5 miljoen elektrische auto's verkopen. Er was een tijd dat de... Het bericht Toyota vergeet...
Lees verder

Seen Through Glass goes on an EV Road Trip!
Seen Through Glass goes on an EV Road Trip! Swifterbant: Groen licht voor bouw MFC en appartementen! Oost Flevoland Woondiensten (OFW) en de gemeente Dronten zijn verheugd dat er overeenstemming is met aannemer Jorritsma Bouw. Het MFC en de 30 appartementen voor 55-plussers, waarvan 8 zorgappartementen voor Coloriet,
Lees verder

Allereerste onbemande tankshop geplaatst bij De Haan Express in Amsterdam
Allereerste onbemande tankshop geplaatst bij De Haan Express in Amsterdam De Haan Minerale Oliën en Convenience Retail Solutions (CRS) – een dochteronderneming van Lekkerland – hebben de eerste shop geplaatst voor onbemande tankstations. Aan de Appelweg in Amsterdam werd begin december de Tony's Kiosk gelanceerd.  Bij De Haan Express in Amsterdam
Lees verder

Vandebron Festival September '21
Vandebron Festival September '21 Voortgang MIRT-projecten en moties en toezeggingen najaar 2021 Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Installatievakbeurs VSK verschuift 25e editie naar mei 2022
Installatievakbeurs VSK verschuift 25e editie naar mei 2022 Beantwoording Kamervragen over de Nederlandse aanvraag bij het EU Solidariteitsfonds naar aanleiding van de overstromingen in Limburg Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de
Lees verder

Duurzaam ventileren
Duurzaam ventileren Iedereen weet inmiddels dat een goed geventileerd huis of kantoor beter is voor je gezondheid. De coronamaatregelen hebben dat wel op de kaart gezet. Maar wat is ventileren eigenlijk precies en kan het ook duurzaam? Voorlopig geen huisbezoeken vanwege corona Wij hebben als bestuur van VD de volgende
Lees verder