Doorgaan naar hoofdcontent

Energiewinkel dicht t/m 14 januari

de Duurzame Wereld
Energiewinkel dicht t/m 14 januari
Energiewinkel dicht t/m 14 januari Vanwege de lockdown moet ook de Energiewinkel (Markt 20) tijdelijk haar deuren sluiten, in elk geval t/m vrijdag 14 januari. Tot die tijd kun je met jouw vragen over energiebesparing in huis bij ons terecht via mail ([email protected]) of telefonisch (06-1067 1846). Nieuwsbrief #14
Lees verder

Prefab vult bouwopgave versneld in
Prefab vult bouwopgave versneld in In de komende tien jaar moet er veel gebeuren in de woning- en utiliteitsbouw. We zeggen vaarwel tegen aardgas, we dringen de CO2-uitstoot fors omlaag en zorgen voor energieneutrale of zelfs energieleverende gebouwen. Snelheid maken om deze enorme bouwopgave in te vullen is cruciaal, maar is de...
Lees verder

Geen Repair Cafés toegestaan tijdens lockdown
Geen Repair Cafés toegestaan tijdens lockdown Gewijzigde openingstijden rondom Kerst en Oud & Nieuw Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Cilinderweegschaal van Vetec voldoet aan eisen F-gassenverordening
Cilinderweegschaal van Vetec voldoet aan eisen F-gassenverordening In de F-gassenverordening (517/2014) is het nemen van voorzorgsmaatregelen om lekkage van F-gassen te voorkomen een van de belangrijkste verplichtingen. Het is daarom wettelijk verplicht om gecertificeerd te zijn voor het vullen en onderhouden van installaties die gefluoreerde
Lees verder

Kan ik subsidie voor isolatie krijgen?
Kan ik subsidie voor isolatie krijgen? Wanneer je je dak, muur of vloer isoleert, verlaag je je energierekening. Na verloop van tijd verdien je de investering van je isolatiemaatregel dus vanzelf terug, omdat je maandelijkse energiekosten... Informatie-avond voor bedrijven: 17 november 2021 Op 17 november 2021
Lees verder

Webinar: Public charging infrastructure deployment strategies and business models
Webinar: Public charging infrastructure deployment strategies and business models       Rotterdamse bedrijven en Porthos sluiten contracten voor transport en opslag CO2 Air Liquide, Air Products, ExxonMobil en Shell hebben de definitieve contracten met Porthos getekend voor transport en opslag van CO2. De
Lees verder

Nieuw bestuur Grunneger Power
Nieuw bestuur Grunneger Power The post Nieuw bestuur Grunneger Power appeared first on Grunneger Power. Energie in het Coalitieakkoord Eindelijk, na bijna 9 maanden, ligt er dan een coalitieakkoord. Bijna 50 bladzijden waarover VVD, D66, CDA en ChristenUnie het eens geworden zijn. In de media zijn de grote lijnen en de
Lees verder

Nieuw bestuur Grunneger Power
Nieuw bestuur Grunneger Power The post Nieuw bestuur Grunneger Power appeared first on Grunneger Power.       Energie in het Coalitieakkoord Eindelijk, na bijna 9 maanden, ligt er dan een coalitieakkoord. Bijna 50 bladzijden waarover VVD, D66, CDA en ChristenUnie het eens geworden zijn. In de media zijn de
Lees verder

SMA Benelux: 'Performance ratio niet langer het magische getal'
SMA Benelux: 'Performance ratio niet langer het magische getal' Performance ratio is niet langer het magische getal om het rendement van een installatie met zonnepanelen te bepalen. Nu supersizing meer en meer de norm wordt, moet de industrie overstappen op een nieuwe maatstaf. GSE Intégration: 'Zonne-energiemarkt
Lees verder