Doorgaan naar hoofdcontent

Engineering the Hole Extraction Interface Enables Single‐Crystal MAPbI3 Perovskite Solar Cells with Efficiency Exc...

de Duurzame Wereld
Engineering the Hole Extraction Interface Enables Single‐Crystal MAPbI3 Perovskite Solar Cells with Efficiency Exce...
Engineering the Hole Extraction Interface Enables Single‐Crystal MAPbI3 Perovskite Solar Cells with Efficiency Exceeding 22% and Superior Indoor Response Advanced Energy Materials, EarlyView. Energieblog: Om een duurzame toekomst te bouwen, moeten we investeren in mensen Door Marsha Wagner, Programmadirecteur Human
Lees verder

Buurtgerichte aanpak Cadier en Keer
Buurtgerichte aanpak Cadier en Keer In het project Buurtgerichte aanpak Cadier en Keer wordt de openbare ruimte in Cadier en Keer opnieuw ingericht.  Een groot gedeelte van Cadier en Keer is gebouwd in 1970-1980. In die tijd is ook het rioolsysteem aangelegd. Het riool is aan vervanging toe. Dit is de aanleiding om naar de...
Lees verder

Antwoorden op Kamervragen over de fors hogere elektriciteits- en gasprijzen
Antwoorden op Kamervragen over de fors hogere elektriciteits- en gasprijzen Staatssecretaris Yeşilgöz-Zegerius (EZK) geeft antwoord op de fors hogere elektriciteits- en gasprijzen. Het Tweede Kamerlid Bontenbal (CDA) heeft de vragen gesteld. Projectleider energietransitie Projectleider energietransitie Voor 32 uur per
Lees verder

Gasproducent Neptune ziet toekomst in waterstof en CO2 opslag
Gasproducent Neptune ziet toekomst in waterstof en CO2 opslag Nu fossiele energie zijn langste tijd heeft gehad, zijn producenten van olie en gas op zoek naar nieuwe markten. Neptune Energy vindt die in CO2 en waterstof. "Waarom zou je bestaande platformen en pijpleidingen niet hergebruiken?" Circulaire economie: gemeente
Lees verder

Onderzoek naar invloed riothermiesystemen op werking rwzi's
Onderzoek naar invloed riothermiesystemen op werking rwzi's Het potentieel van thermische energie uit afvalwater is enorm. Maar hoe kunnen we zo veel mogelijk warmte uit het riool winnen, zonder gevolgen voor de afvalwaterzuivering? Dat heeft Syntraal in opdra...       Update meetgevens landgebruik in
Lees verder

Zonnepanelenactie groot succes, isolatie-actie tot eind dit jaar
Zonnepanelenactie groot succes, isolatie-actie tot eind dit jaar Online informatie bijeenkomst 'Concept Transitievisie Warmte' op 13 januari 2022 Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Kerstgroet Cleantech Regio - Ineke Lijnema en Arko van Brakel
Kerstgroet Cleantech Regio - Ineke Lijnema en Arko van Brakel Lijstjestijd 2021: Hoopgevende cijfers uit het voorbije jaar jaar De klimaat- en energietransitie draait om bewustwording, ambitie, innovatie, politiek en vertrouwen. Aan de cijfers lezen we af waar we staan. Deze cijfers toonden het afgelopen jaar dat we op
Lees verder

Energyparty.nl
Energyparty.nl Liander webinar Transportschaarste gemeente Buch Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Daan Prevoo - RES Talk tijdens RES Congres
Daan Prevoo - RES Talk tijdens RES Congres       "Vóór 2025 willen we volledig milieuvriendelijk laden" Bij Shin-Etsu in Rotterdam wordt de kunststof PVC in poedervorm geproduceerd en getransporteerd. Het is hierbij bijna onmogelijk om morsen van het poeder te voorkomen. Het komt dan als fijnstof in de
Lees verder