Doorgaan naar hoofdcontent

EP : vragen over verschillen in spaarrentes tussen EU staten

EP : vragen over verschillen in spaarrentes tussen EU staten
Vraag met verzoek om schriftelijk antwoord E-004329/2021 aan de Commissie Artikel 138 van het Reglement Esther de Lange (PPE) Betreft:        Mogelijke discriminatie op grond van woonplaats bij rentevoeten op depositorekeningen LeasePlan Bank biedt zowel in Nederland[1] als Duitsland[2]...


Deze boeken staan op de longlist van de Boon 2022: lees onze recensies
Gustaaf Peek, Tobi Lakmaker, Lale Gül, Marieke Lucas Rijneveld, Gaea Schoeters en tien anderen maken kans op deze nieuwe Vlaamse literatuurprijs.


Nederland Paviljoen EuroTier Middle East 2022
East-West Trade kan met trots mededelen dat de registraties voor Eurotier Middle-East 2022 in Abu Dhabi geopend zijn. Deze beurs biedt belangrijke kansen voor uw bedrijf indien u wilt uitbreiden of ...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.