Doorgaan naar hoofdcontent

EPC Best Practice Guidelines Version 2.0

de Duurzame Wereld
EPC Best Practice Guidelines Version 2.0
EPC Best Practice Guidelines Version 2.0 The second edition of SolarPower Europe's Engineering, Procurement and Construction (EPC) Best Practice Guidelines take a new approach to occupational health & safety by combining these with security, environmental and biodiversity protection in a revamped Health, Safety, Security, and...
Lees verder

Healthy Sisters
Healthy Sisters ISDE: in november recordhoeveelheid subsidie aangevraagd voor zonnepanelen In de maand november is er voor het recordbedrag van 3,6 miljoen euro subsidie aangevraagd voor zonnepanelen via de Investeringssubsidie duurzame energie en energiebesparing (ISDE). Het gaat om 80 projecten.
Lees verder

Solar Heat Europe SHIP Taskforce Meeting – Follow up materials [27/10/2021]
Solar Heat Europe SHIP Taskforce Meeting – Follow up materials [27/10/2021] The presentation of the meeting can be accessed here. The recording of the SHIP taskforce meeting is available below. The post Solar Heat Europe SHIP Taskforce Meeting – Follow up materials [27/10/2021] appeared first on Solar Heat Europe.
Lees verder

CLEPA: eenzijdige focus op voertuigelektrificatie kan leiden tot een verlies van een half miljoen banen in de EU
CLEPA: eenzijdige focus op voertuigelektrificatie kan leiden tot een verlies van een half miljoen banen in de EU CLEPA: eenzijdige focus op voertuigelektrificatie kan leiden tot een verlies van een half miljoen banen in de EU 8 december 2021 Een beleid dat uitsluitend is gebaseerd op de elektrificatie van voertuigen zou leiden tot het verlies van...
Lees verder

11 procent Nederlanders met privé parkeerplaats én zonnepanelen heeft elektrische auto
11 procent Nederlanders met privé parkeerplaats én zonnepanelen heeft elektrische auto Nederlanders die de beschikking hebben over een eigen parkeerplek en zonnepanelen rijden bovengemiddeld vaak een elektrische auto. 11 procent van deze groep rijdt elektrisch blijkt uit onderzoek van de ANWB. Komend jaar 228 miljoen euro
Lees verder

Statenleden zetten zich in om de Voedselbank te verduurzamen
Statenleden zetten zich in om de Voedselbank te verduurzamen The post Statenleden zetten zich in om de Voedselbank te verduurzamen appeared first on Nieuwe Energie Overijssel. ingekorte versie hoge dennen 7/12 Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je
Lees verder

Hoppenbrouwers geeft impuls aan duurzame mobiliteit door overstap op elektrische bedrijfsbussen
Hoppenbrouwers geeft impuls aan duurzame mobiliteit door overstap op elektrische bedrijfsbussen Steeds meer steden volgen de afspraak in het klimaatakkoord om vanaf 2025 een zero emissiezone in te voeren voor stadslogistiek. Het terugdringen van luchtvervuiling is goed voor het klimaat, maar ook voor de gezondheid van de mensen die in een gemeente
Lees verder

Nu & Morgen 8 december
Nu & Morgen 8 december Op de informatiepagina van deze week staan onder andere een artikel over de begroting van 2022, tevredenheid over Bijeen, de nieuwe afvalkalender, illegaal vuurwerk, vrijwilligers gezocht bij de brandweer, een duurzaam Heusden en de bekendmakingen. TNO-onderzoek 'Duurzaamheid Geothermie' Om
Lees verder

Klanten grootste drijfveer voor verduurzaming bouwsector
Klanten grootste drijfveer voor verduurzaming bouwsector Voor meer dan drie op de vier bouwbedrijven (75%) speelt duurzaamheid een belangrijke tot zeer belangrijke rol. Een groeiende groep bedrijven uit de sector streven een duurzaamheidsambitie na om hun uitstoot te verlagen, zo blijkt uit onderzoek van Boels Rental. Het onderzoek is uitgevoerd
Lees verder