Doorgaan naar hoofdcontent

Europa installeert recordaantal van 140.000 thuisbatterijen

de Duurzame Wereld
Europa installeert recordaantal van 140.000 thuisbatterijen
Europa installeert recordaantal van 140.000 thuisbatterijen Europa heeft in het kalenderjaar 2020 voor het eerste meer dan 100.000 thuisbatterijen geïnstalleerd. De afzet groeide vorig jaar met 44 procent tot 140.000 thuisbatterijen. Dat meldt SolarPower Europe. Brussel besluit na afbouw subsidie voor zonnepanelen weer te
Lees verder

Europees Parlement: EU moet voor eigen bevoorrading kritieke grondstoffen zorgen
Europees Parlement: EU moet voor eigen bevoorrading kritieke grondstoffen zorgen Om een autonome Europese voorziening van kritieke grondstoffen en productie van sleuteltechnologieën te stimuleren, roepen leden van het Europees Parlement op tot diversificatie, recycling en binnenlandse inkoop. Tweede Kamer neemt opnieuw
Lees verder

Petitie voor wetgeving duurzame internationale productieketens 40.000 keer ondertekend
Petitie voor wetgeving duurzame internationale productieketens 40.000 keer ondertekend Een petitie voor wettelijk toezicht op internationale productieketens is bijna 40.000 keer ondertekend. Vandaag wordt de petitie aan Tweede Kamerleden aangeboden. Achter de petitie zitten onder andere Leger des Heils, Amnesty International. CNV Internationaal,
Lees verder

Philips winnaar Kristalprijs 2021
Philips winnaar Kristalprijs 2021 Vandaag, dinsdag 30 november, was het weer tijd voor de jaarlijkse Kristalprijsuitreiking 2021, dé toonaangevende prijs op het gebied van maatschappelijke verslaglegging! Philips sleepte de Kristalprijs in de wacht en is hiermee de organisatie met de meest transparante MVO-verslaglegging in...
Lees verder

In Situ Fabricated Quasi‐Solid Polymer Electrolyte for High‐Energy‐Density Lithium Metal Battery Capable of Sub...
In Situ Fabricated Quasi‐Solid Polymer Electrolyte for High‐Energy‐Density Lithium Metal Battery Capable of Subzero Operation Advanced Energy Materials, EarlyView. Holland Solar presenteert gedragscode Zon op grote daken Brancheorganisaties vinden investeringsplannen netbeheerders onvoldoend...
Lees verder

Oproep aan alle bedrijven in Baarle-Nassau: welke ondernemer krijgt een Groene Pluim?
Oproep aan alle bedrijven in Baarle-Nassau: welke ondernemer krijgt een Groene Pluim? Veel belangstelling voor keuzevak Repareren Leren repareren op school staat volop in de belangstelling! Dat bleek tijdens de online lunchlezing op 29 november. Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Lees verder

Onterechte brief over dwangsom na weigeren slimme meter
Onterechte brief over dwangsom na weigeren slimme meter Wij hebben in juni en in september naar in totaal 1000 klanten een verkeerde brief gestuurd. Dit was een verkeerde, conceptbrief die is gebaseerd op nieuwe wetgeving waarvan de behandeling door de val van het kabinet stilligt. Strooien steenmeel voor duurzaam herstel
Lees verder

Naar schonere lucht voor omwonenden Tata Steel
Naar schonere lucht voor omwonenden Tata Steel De gezondheidsrisico's voor omwonenden van Tata Steel moeten omlaag. Daarom komt het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat samen met provincie Noord-Holland met een plan van aanpak. Kern van het plan is het aanscherpen van vergunningen, de vervuiling sneller en meer omlaag brengen en beloftes...
Lees verder

Kennissessie Communicatie en ledenwerving
Kennissessie Communicatie en ledenwerving Dinsdag 14 december organiseren de Drentse Kei en Natuur en Milieufederatie Drenthe van 19:30 – 21.30 uur een kennissessie. Bij… ENI en NWBA gaan kennis delen over waterstof en bouwmaterieel Emissieloos Netwerk Infra (ENI) en de Nederlandse Waterstof & Brandstofcel Associatie (
Lees verder