Doorgaan naar hoofdcontent

Even voorstellen, wij zijn Expeditie Flevoland

de Duurzame Wereld
Even voorstellen, wij zijn Expeditie Flevoland
Even voorstellen, wij zijn Expeditie Flevoland Motie ChristenUnie om subsidie zonneboilers binnen ISDE te verhogen naar 30 procent De ChristenUnie heeft in de Tweede Kamer een motie ingediend om de subsidie voor zonneboilers in 2022 te verhogen naar 30 procent en daarmee gelijk te stellen aan de subsidie voor isolatie
Lees verder

Netbeheerders breiden landkaart elektriciteitsnet met overzicht van krapte voor afname stroom
Netbeheerders breiden landkaart elektriciteitsnet met overzicht van krapte voor afname stroom De capaciteitskaart van netbeheerders waarop te zien is hoeveel capaciteit er nog op het Nederlandse stroomnet beschikbaar is, is uitgebreid met een overzicht van de krapte voor afname van elektriciteit. Verkenning naar een nieuwe
Lees verder

Coalitie Food2Food 2.0 bundelt krachten circulaire plastic voedselverpakkingen
Coalitie Food2Food 2.0 bundelt krachten circulaire plastic voedselverpakkingen Ruim dertig ketenpartners, waaronder verschillende leden van NRK Verpakkingen, NRK en NRK Recycling, gaan zich via Coalition Motie ChristenUnie, CDA, VVD en D66 om onderuitputting SDE++ tegen te gaan De coalitiepartijen CDA, ChristenUnie, VVD
Lees verder

Netbeheerders breiden landkaart elektriciteitsnet uit met overzicht van krapte voor afname stroom
Netbeheerders breiden landkaart elektriciteitsnet uit met overzicht van krapte voor afname stroom De capaciteitskaart van netbeheerders waarop te zien is hoeveel capaciteit er nog op het Nederlandse stroomnet beschikbaar is, is uitgebreid met een overzicht van de krapte voor afname van elektriciteit. Binnenvaart gaat aan de
Lees verder

PlusJeHuis: energie en geld besparen met een unieke lening van de gemeente
PlusJeHuis: energie en geld besparen met een unieke lening van de gemeente Energie besparen en duurzame energie opwekken kan op verschillende manieren. Huiseigenaren kunnen hun woning isoleren, zonnepanelen installeren of besparen op gaskosten met een warmtepomp of een nieuwe cv-ketel. Met PlusJeHuis kunt u uw woning voordelig verduurzamen met een
Lees verder

Lijst van vragen en antwoorden van de begrotingsstaten van het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat en het Inf...
Lijst van vragen en antwoorden van de begrotingsstaten van het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat en het Infrastructuurfonds voor het jaar 2021 (Najaarsnota) Onze warmtescanners zijn weer op pad Het is weer voldoende koud zodat onze warmtescanners woningen kunnen onderzoeken op warmtelekken. Met een
Lees verder

Liander webinar Transportschaarste gemeente Opmeer
Liander webinar Transportschaarste gemeente Opmeer Refrigerants, Naturally! op de kaart gezet Refrigerants, Naturally! Association is een wereldwijd initiatief dat zich inzet voor het bestrijden van klimaatverandering en aantasting van de ozonlaag. De associatie promoot het gebruik van natuurlijke koudemiddelen en
Lees verder

Loket Duurzaam Wonen Plus: digitaal contact
Loket Duurzaam Wonen Plus: digitaal contact Duurzaam elektrisch deelvervoer bij het Kadehuis Het Kadehuis, dat in 2022 in de Nieuwstraat wordt gerealiseerd, krijgt een mobiliteitshub. Er komen deelauto's, deelfietsen en minimaal 1 deelbakfiets. En allemaal elektrisch. Toekomstige bewoners van het Kadehuis kunnen zelfs
Lees verder

Thyssenkrupp levert elektrolyser van 2 gigawatt voor Saudi-Arabië
Thyssenkrupp levert elektrolyser van 2 gigawatt voor Saudi-Arabië Het Duitse industrieconcern Thyssenkrupp heeft een elektrolyser van 'meer dan 2 gigawatt (GW)' verkocht aan het Amerikaanse chemieconcern Air Products. Air Products gaat in Saudi-Arabië ammoniak produceren uit groene waterstof. Thyssenkrupp en Air Products... Het bericht...
Lees verder