Doorgaan naar hoofdcontent

Faillissement Anode Energie

de Duurzame Wereld
Faillissement Anode Energie
Faillissement Anode Energie Aan het begin van de avond, woensdag 1 december, is het bestuur van Energiecoöperatie Hilverstroom middels een korte mail door Anode Energie op de… Netbeheer Nederland: Subsidie voor de (thuis)batterij in regeerakkoord Subsidie op opslag – parallel aan afbouw van de salderingsregeling – is een
Lees verder

25 procent van de bedrijven zegt de milieu-impact niet te kunnen verminderen
25 procent van de bedrijven zegt de milieu-impact niet te kunnen verminderen Eén op de vier Nederlandse zakelijke beslissers zegt dat hun organisatie geen maatregelen kan treffen, waarmee zij de milieu-impact verminderen. Dat blijkt uit recent onderzoek van Opinion Matters in opdracht van Ricoh. Belang van verandering Aan het onderzoek deden 251
Lees verder

Regio Hart van Brabant werkt aan Regionaal Publiek Ontwikkelbedrijf voor wind- en zonneparken
Regio Hart van Brabant werkt aan Regionaal Publiek Ontwikkelbedrijf voor wind- en zonneparken Gemeenten in Regio Hart van Brabant, waaronder de gemeente Oisterwijk en de provincie Noord-Brabant willen samenwerken aan een Regionaal Publiek Ontwikkelbedrijf voor de ontwikkeling van wind- en zonneparken in de regio. De colleges van de gemeenten en de
Lees verder

Geringe groei hernieuwbare energie.
Geringe groei hernieuwbare energie. November was een matige maand voor hernieuwbare energie. In vergelijking met november vorig jaar groeide de productie met 2 procent maar een klein beetje. Toch is er in de elf maanden van dit jaar al net zoveel geproduceerd als heel 2020. Belangrijkste oorzaak voor de geringe novembergroei was het...
Lees verder

Einde afval voor recycling-granulaat, de stand van zaken
Einde afval voor recycling-granulaat, de stand van zaken 2 december 2021 Al meer dan vijf jaar is er in Nederland officiële erkenning dat recycling granulaat geen afvalstof is maar een product. Voor producenten en afnemers lijkt dat inmiddels een gewone zaak, maar is dat ook zo? In dit artikel gaan we in op de ervaringen met "einde-afval" en
Lees verder

WarmtellinQ
WarmtellinQ Lokale isolatie- en installatiebedrijven gezocht Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

'Comfortabel en duurzaam binnenklimaat binnen handbereik met Daikin'
'Comfortabel en duurzaam binnenklimaat binnen handbereik met Daikin' De veranderende klimatologische omstandigheden vragen om nieuwe oplossingen op het gebied van airconditioning, verwarming, ventilatie, luchtbehandeling, koudwatermachines en koel-/vriessystemen. Daikin heeft een compleet assortiment om een duurzaam, gezond en comfortabel
Lees verder

Tankstation Zwart sluit zich als eerste Shell-dealer aan bij Recharge netwerk
Tankstation Zwart sluit zich als eerste Shell-dealer aan bij Recharge netwerk Bij tankstation Zwart aan de Ookmeerweg in Amsterdam zijn twee snelladers van het merk Tritium geplaatst. Zwart is daarmee de eerste Shell-dealer die zich heeft aangesloten bij het Shell Recharge netwerk. Bij de onderneming zijn laadvoorzieningen al sinds 2017 onderwerp
Lees verder

Kamerbrief over verkenning aanlanding wind op zee 2030 (VAWOZ)
Kamerbrief over verkenning aanlanding wind op zee 2030 (VAWOZ) Staatssecretaris Yeşilgöz-Zegerius(EZK) informeert de Tweede Kamer over verkenning aanlanding wind op zee 2030 (VAWOZ). Working at Vandebron - Anna's story Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen
Lees verder